Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Párommal elég sokszor beszélgetünk a közös jövőnkről, de tegnap beszélgetésünk során előjött az, hogy azt mondta „szólok ha már nem szeretlek” és ez bogarat ültetett a fülembe, hogy talán hamarosan számíthatok erre, pedig tudom, hogy imád, szeret, velem akar lenni örökre, mondta is ezt tegnap. De annyira félek, hogy egyik napról a másikra már nem fog szeretni és elfogom veszíteni. Próbáljam elfelejteni ezt a kijelentését és ne aggódjak emiatt? Mert csak őrlődök ezen. Pedig tudom, hogy az érzései mind igazak és nem tervezne velem csak úgy.
2011. ápr. 17. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk beszélgetni a jövőnkről és azt mondtuk,hogy semmiképp sem fajulhatnak odáig a dolgok,hogy egyikőnk megcsalja a másikat.Ezért mi abban maradtunk,ha egy kicsit is előjönne az,hogy egyikőnk már nem úgy szereti a másikunkat,ahogy addig,akkor szakítunk tisztességgel.

Nálunk így van,szólunk egymásnak,ha már nem működik és nincsenek meg ugyanazok az érzések.

Szerintem a párod csak bizonyosságképpen és esetleg így a stresszhelyzet miatt mondta ezt neked.Ne aggódj:)

2011. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abban a kapcsolatban,ahol ilyen gondolatok egyáltalán felmerülnek,valamelyik féllel nem stimmel valami.Akár Vleed,mert nincs bizalmad a párod iránt,és téveszméken agyalsz,akár Vele,amit Te érzel is Rajta.Ezt Neked kell érezned,attól függ,mit súgnak a megérzéseid,mennyire ismered saját magadat,és a párodat.
2011. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt én is mondtam már a barátnőmnek, meg ő is nekem. És pont azért, hogy ne izguljunk, ha változik a szerelem, vagy bármi ilyen, majd szólok neki, addig minden úgy van, ahogy volt :)
2011. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen aggódsz. Ha ezt ő komolyan gondolná , akkor nem mondta volna ki.
2011. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Nagyon jól ismerem a páromat és tudom soha nem csalna meg, csak ez a kijelentés nagyon rosszul érintett. Azóta is a sírás kerülget :( Pedig ezer százalékosan biztos vagyok az érzéseiben, hűségében és a saját érzéseimben.

Várok további válaszokat.

2011. ápr. 17. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes kérdés ebben a katagóriában:). Am ha érzed h szeret akkor nincs mitől tartanod. Sztem ő csak arra utalt h ha egyszer úgy adódna akkor szólna.
2011. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat!
2011. ápr. 17. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, mire volt ez válasz. Például ha mondogattad egy ideje, hogy nem szeretsz, nem szeretsz, biztos, hogy szeretsz? akkor nem jelent semmit.
2011. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó írónak: igen azt mondtam amit leírtál. Sajnos elég nehéz eset vagyok. Sok rossz kapcsolat után hiába bízok benne meg minden csak 1-2 alkalommal előjön a múlt. :(
2011. ápr. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!