Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, de nem tudom hogy hogyan kezdeményezzek. Egyszer nagyon belém volt esve (csak akkor éppen más után hajtottam -.-). Hogy utaljak rá hogy tetszik nekem. Egyidősek vagyunk.

14/F


2011. ápr. 17. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd többet a társaságát mint eddig.
2011. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálom, de nem olyan egyszerű. Pl odamegyek amikor a barátnőivel van ( 5-en vannak) és akkor honnan tudja hogy éppen miatta mentem oda?
2011. ápr. 17. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegyél egy cetlit az asztalára, hogy: na ki szeret?
2011. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatnál valami kis ajándékot adni neki én például rajzolni szoktam annak akit szeretek, jól van az hozzá tartozik az igazsághoz hogy én rajzsuliba járok, de szerintem te is megpróbálkozhatnál valamivel
2011. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Feri Nausz ***** válasza:
Fuss felé egy 2es létrával
2011. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dobd meg egy féltéglával aztán ha összeesik nem a tégla tette hanem az érzés hogy törődsz vele....
2011. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!