Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor először aludt nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor először aludt nálatok a barátotok/barátnőtök, együtt vagy külön aludtatok?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, de tényleg nem tudom hogyan ágyazzak:) Nem régóta vagyunk együtt, de szilveszterkor és talán mége gy éjszakát utána nálam alszik, mert a távolság miatt nem is tudna hazamenni. Még nem tudjuk mi hogy alakul, ezért is vagyok bizonytalan. Nem az első kapcsolatom, de az első távkapcsolat. Eddig olyan egyszerű volt, hogy akkor aludt ott, ha együtt akartunk aludni, ami nem jelentett feltétlenül szexet, de az együttalvás nem volt kérdés.
2009. dec. 28. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk úgy hozta, hogy én mentem először a barátnőmhöz és együtt aludtunk. Ha van rá lehetőség, miért ne?
2009. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok még: a legegyszerűbb, hogy ha megy, megkérdezed, hogy neki hogy lenne jó. :D
2009. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

21/F Gooombaaa

Én mindegyik lánnyal együtt aludtam, aki nálam aludt, legalább egyszer. Ha meg én mentem lányhoz, akkor meg pláne. :D

2009. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze, megkérdezem,megbeszéljük és úgyis alakul, csak érdekel, hogy kinél hogy volt.
2009. dec. 28. 11:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Együtt aludtunk, egy házban, egy szobában, egy ágyban. :)

20/L

2009. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt aludtunk természetesen:)
2009. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hát naná h együtt. ez persze nemjelent mindig szexet. deha már egypár vagyunk akkor logikus h együtt alszunk.
2009. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt megbezséltük, hogy szex még nem lesz, de azt is hogy nem biztos hogy bírunk magunkkal:)
2009. dec. 28. 11:44
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor ne is gondoljak a különalvásra?:)
2009. dec. 28. 11:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ne gondolj külön alvásra, én nagyon besértődtem volna, ha a barátnőm külön ágyaz először:D
2009. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!