Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy kapcsolatban ti szakítottatok, de hónapokkal később rájöttetek, hogy borzasztó az exbarátnő nélkül? Ha igen, megkerestétek az exet, vagy féltetek?

Figyelt kérdés
És hogy még mindig szeretitek. MIkor újra látjátok, bizseregni kezdtek, pedig már egyszer azt hittétek, kiszerettetek, és nem vagytok szerelmesek.
2011. ápr. 18. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A exbarátnőm volt így - velem. Meg van is. Csak momentán foglalt vagyok.
2011. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én az exbarátommal voltam így, de mikor rájöttem, hogy hiányzik, volt barátnője. Most megint egyedül van, kicsit nyomult is rám, de most meg már engem nem érdekel, pedig nekem sincs barátom. Ilyen az élet :D
2011. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A volt barátom volt így ,de kétlem h. nagyons zerelmes lett volna belém,csak épp nem volt más ezért próbálkozott.Én sose szakítottam olyannal akit szeretek, inkább ezerszer véviggondolom és ha egy kcisit is úgy érzem h. lehet meg fogom bánni akkor inkább vele maradok, hisz nem lehet tudni h. utána kapok e még esélyt.De velem sokszor szakítottak már, akiket szerettem.Ja volt egy olyan fiú aki nem azért szakított mert roszsz volt,hanem mert más problémái voltak és nem ért rá velem foglalkozni,azután amikor már helyre jött minden újra felkeresett,de én addigra már foglalt voltam.
2011. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem.....
2011. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ez 1 éve volt gimi utolsó évében, de mióta vége lett a sulinak, azóta nem láttam, csak egyszer egy bulin, hiszen eleve nem laktunk közel egymáshoz, és most sem. Szakítás után pár hónap elteltével már volt barátja, de én sajnos csak utána jöttem rá, hogy hiba volt amit tettem. Még mindig szeretem(szerelmes már nem vagyok belé), de ez van, el kell fogadnom, majd talán újra rám talál a szerelem.
2011. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a volt pasimmal voltam így sokszor, de hosszú kapcsolat után ez mondjuk természetes. Én ilyenkor arra emlékeztettem magam, hogy megvolt az oka, hogy szakítottam vele, nem hirtelen felindulás volt, és ha újra összejönnénk, akkor valószínűleg minden ugyanolyan lenne, és megint erre a döntésre jutnék. És még azzal, hogy egyedül megöregedni azért biztos nem fogok...

De ezzel együtt másfél év telt el addig, amíg egyáltalán eljutottam odáig, hogy szóba álljak más pasival.

2011. máj. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen,volt ilyen.

Pár hónappal később megkerestem és kosarat kaptam.Elvakult voltam sz@r taktikával,uh nem csoda.

A másiknál meg sikeresen visszaszereztem.Mindent bevetve.


A harmadik válaszoló meg nagyon furcsa,hányszor volt szerelmes.Ilyet még nem is hallottam:).

Nekem is volt kb 35-40 bnőm,de 2-3x voltam szerelmes 30 év alatt.Olyan igazából meg 1x.

2011. máj. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!