Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdeklődnek utánam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklődnek utánam jobban a lányok, ha van barátnőm?

Figyelt kérdés

22éves fiú vagyok, és van egy barátnőm, akivel nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, nemsokára össze is költözünk. Együtt szeretnénk leélni az életünket.

Aránylag helyes srácnak tartom magamat (a visszajelzések alapján), sok barátnőm volt, de mindig csak én kezdeményeztem (véleményem szerint ez így van rendjén amúgy).

Mióta Járok a mostani barátnőmmel, folyamatosan keresnek fel azok a lányok, akik anno (2 sőt 3 éve) elküldtek, vagy akikkel csak pár hetet jártam és azóta nem is beszéltünk. Nem értem miért van ez, hogy pont most keresnek fel. Gondoltam arra, hogy talán mert irigyek a tökéletes kapcsolatunkra barátnőmmel. Ugyanakkor a villamoson, a buszon, köztereken is megnéznek a velem egyidős csajok, mosolyognak rám (látszik, hogy nem azért mert f*kás az orrom vagy mert letojt egy galamb). Ilyen gyakran soha nem fordultak elő ezek az esetek csak mióta mindenki látja, hogy mennyire szerelmes vagyok. Mellesleg nem érdekel más csaj, tehát még az sem lehet, hogy én flörtölök velük, vagy viszonzok egy mosolyt, mert egyáltalán nem.

Miért van ez? Más ilyenkor az ember kisugárzása?

Úgy tudom a szerelmes emberek szervezetében sokkal több oxytocin hormon termelődik (terhes anyáknál is), de ezt a külvilág elvileg nem érezheti.

Meg tudja valaki magyarázni, miért vonzódnak sokkal jobban a nők hozzám most, amikor nagyon szerelmes vagyok?


2009. márc. 3. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem azért(amit Te is nagyon jól látsz), hogy kiül az arcodra a boldoság. Az egész kisugárzásod sokkal magabiztosabb lehet, biztos sokat mosolyogsz!


Sok boldogságot Nektek!

2009. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos a nőknek, mint ahogy a férfiaknak is, gyakran az kell, amiért meg kell küzdeni. Kell nekik a hódítás, a sikerélmény. Mindjárt érdekesebb egy férfi, ha nem hullik az ölükbe, hanem egy másik nő kezéről kell lecsapni. Én nem vagyok ilyen, de a környezetemben gyakran előfordul az ilyesmi, még akkor is, ha a lány személyesen ismeri a célszemély barátnőjét.
2009. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek tetszel mert a boldogság és elégedettség ragyog. A vidám, elégedett emberek mindenki számára vonzóbbak.

A régi ismerősök... ők is és te is ismerkedési periórusban vagytok. Neked sikerült párkapcsolatot kialakítani, nekik még nem. keresgélnek és mindent megpróbálnak.

Akik pedig tudják, hogy van barátnőd és rádhajtanak azok pedig úgy gondolkodnak, hogy "ha ez a pasi valakinek jó, akkor biztos nekem is jó lenne".

2009. márc. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondoltam egyből hogy látszik rajtad hogy boldog vagy,kiegyensúlyozott.Ezáltal jobb a kisugárzásod is és jobban észrevesznek.
2009. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2 különböző vélemény együtt lehet igaz. (a tiltott gyümölcs édesebb+lehet valami az ember kisugárzásában ilyenkor)

Boldogságot Nektek!

2009. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hehe ok értem, köszönöm szépen a válaszokat és a jókívánságokat :) !
2009. márc. 4. 11:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik, hogy nyilván ápoltabb is vagy folyamatosan, a többit elmondták, de vigyázz, mert soxor van olyan is, hogy, csak próbára akarnak tenni!!!
2009. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A párom mindig vágyott egy gyűrűre, mert akkor leszállnak róla a nők. most, hogy már van ugyan úgy kell a nőknek, sőt jobban. azt mondta könnyebb nőzni. még mielőtt bármi fura lenne nem vagyok az a féltékeny típus.
2009. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A próbára tétel szerintem eleve kudarcra van ítélve, de azért valljuk be jól esik, hogy mások is felfigyelnek rám, és azért barátnőm szerint is jó tudni, hogy csak Ő kaphat meg hiába érdeklek mást :D !
2009. márc. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!