Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tehetünk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetünk, ha a barátnőm édesanyja tilt minket?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek már egyszer megmondta, hogy nem járhat velem. Az ok annyi, hogy nem illünk egymáshoz, legalábbis az édesanyja szerint. A fő gond az az, hogy én gazdag vagyok, a barátnőm pedig nem (átlagos az anyagi helyzetük) és ez a barátnőm szerint zavarja az édesanyját. Ma pedig este hazavittem a barátnőmet és a kocsinál búcsúztunk egymástól, amikor az édesanyja kijött és bezavarta a házba engem meg elzavart és azt mondta, hogy még egyszer nem akar a lány közelébe látni. Pár órával ezelőtt a barátnőm felhívott zokogva, hogy elege van ebből, nem bírja elviselni az édesanyját és, hogy akár mit fog mondani vagy tenni az édesanyja Ő nem fog engedni neki. Engem nagyon elkeserít, hogy így viselkedik egy anya a lányával. Az lepereg rólam, hogy engem utál (bár oka az nincs rá), viszont a szívem szakadt meg, mikor a barátnőm zokogva telefonált. Mondjátok már meg, hogy mit lehet tenni ilyen helyzetben? Még csak nagy korkülönbség sincs köztünk, mert Ő 18 éves én pedig 19. Pár hónap csupán a különbség.
2011. okt. 24. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélnék az anyjával. Ha nem megy szép szóval.....
2011. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én szeretnék vele beszélni, de meg sem hallgat.
2011. okt. 24. 00:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Szegény... én is kikaptam mostanában szülői terrorból, pedig már 23 éves vagyok.

Nehogy emiatt szakítsatok, vagy tartsátok titokban, vagy költözzön oda hozzád. Az anyja egy idegbeteg, nem szabad hagyni, hogy tönkretegye az életét. Vagy menjetek ki külföldre.


23/L

2011. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem fogom elhagyni, az biztos és Ő sem engem. Csak nagyon sajnálom, mert az egész kapcsolatban Ő sérül a legjobban. A szívem szakad meg, hogy ilyen helyzetbe hozom, mert végül is miattam van ilyen helyzetben. Az, hogy ideköltözzön jó ötlet lenne, csak nem tudom, hogy Neki tetszene-e. Meg hát akkor szerintem az édesanyja vérdíjat tűzne ki rám. :)
2011. okt. 24. 00:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy a barátnőd álljon a sarkára, és mondja meg az anyjának, hogy te vagy a pasija, és ez nem fog változni akkor sem, ha tiltja tőled, vagy te beszélj az anyjával, és mond végig amit a tudtára akarsz hozni, vagy a csaj átmenetileg lakjon nálad, és akkor az anyja talán majd nem fogja tiltani, ha nem akarja, hogy újra elmenjen otthonról, na meg vond kérdőre az anyát, hogy pontosan mi is a baja veled, mert, hogy "nem illetek össze", az nem indok arra, hogy tiltson titeket
2011. okt. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Vigyél a muternek ajándékot,virágot,ahogy illik.

Hívd meg a családot vacsorázni,cukiba.

A legtöbb simán megvehető,de ha nem is legalább illedelmes vagy.

Ha meg lesz-arod ezeket a köröket,akkor összepakolod a bige cókmókját és viszed magadhoz.

Egyébként meg valami más lesz itt a bibi amit nem mondtál el,mert elég sok szülő álma a tehetős vő.

Roma vagy esetleg,vagy díler stb nem kívánatos egyed?

Mondjuk biztosan jól nevelt csajszi lehet,ha ennyire a szívére veszi a mutert,mert a legtöbb 18 éves csaj nem tisztel se istent,se embert.

2011. okt. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!