Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

Ha van 1 pasi facebookon, aki képek alapján helyesnek tűnik és bejelöltem ismerősnek (de ugye élőben még nem láttam, nem tudok róla semmit)hogy ismerkedjek meg vele? Várjam meg még rám ír chaten, vagy én írjak rá és hogy derítsem ki, hogy tetszem-e neki? :S

15/L vagyok, inkább az a visszahúzódóbb típus, szóval nem nagyon merek ráírni se, nincs más módszer?!


2011. ápr. 18. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már élőben sem mersz odamenni hozzá, sőt még Facebookon se mersz ráírni akkor nem tudom, milyen módszer lehet még. :D F/18
2011. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem ismerem, látásból se :P csak ha facebookon képek alapján nagyon helyesnek tűnik, csak nemtudom, hogy én írjak rá és kezdjek el vele megismerkedni, meg idővel egy talit. csak jobb lenne ha ő írna rám, nehezen tudok témákat kialakítani, viszont meg szeretném ismerni :S
2011. ápr. 18. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj rá, mit veszíthetsz?
2011. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj rá és ha lehetőséged van, akkor mozduljatok ki. Én is múlthéten ráírtam egy csajra, tali megvolt, azóta msn-en puhítom, de elég nehéz, mert nem teljesen koncentrál oda. Tervezem is a következő talit, mert másképp nem lehet sajna:(

20/F

2011. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!