Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a szünet milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szünet milyen hatással van a kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Én azon a véleményen vagyok hogy ha már kell szünet a kapcsolatba az nem jó(de hát ez érthető és mindenki Így van vele GONDOLOM) na de: a szünet után már csak a szakítás jön? Vagy jobb lesz tőle a kapcsolat? Hogy van ez többségben?
2011. ápr. 18. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szünet=szakítani fogunk, de előtte még szenvedjönk két hetet.
2011. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Röviden: Gyilkos hatással.
2011. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szakítás előfutára. Egyeseknél legális lehetőség a félrelépésre. Bár vitatható, h ilyen esetben az-e.

Lényeg, hogy sokat utána már nem remélnék, hacsak nem azt az időt azzal tölti a pár valamelyik vagy mindkét tagja, hogy észhez térjen és megváltozzon.

2011. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szünet f***ság
2011. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na mégis milyen hatással lenne? közben becsúszik egy-két félrekú*rás... ha menni akar, hagyni kell mennyen a pics*ába!


http://www.youtube.com/watch?v=S1t2iTPUzOQ&feature=related

2011. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk 3 év után volt 1 hét szünetünk. Túl sok minden gyűlt össze akkorra..vizsgaidőszak mindkettőnknek, otthoni harcok a szülőkkel, kollégium, időhiány, hiszti...akkor azt mondta úgy érzi már nem szeret...nem mondtuk ki, hogy szünet, vagy hogy szakítás...én otthon a párnámba sírtam, és összeszorított fogakkal vártam, nem kellett sokáig..már este hívott, hogy vagyok...2 nap múlva, találkozzunk..én összeszorított fogakkal elmentem a randira, (gondolom milyen szép lehettem a táskás szemeimmel, valamint 5 kg-t fogytam azon a héten, szóval elég nyúzott is voltam), és ő nagyon meglepődött, hogy nem csókolhat meg, nem ölelhet meg...gondoltam, ha nem szeret, miért kínozzam magam ilyesmivel...ismét eltelt két nap, hívott, hogy ő ezt nem bírja, imád, csak minden összejött arra a hétre, azért mondta azt a butaságot...nekem egy év kellett, mire újra bízni kezdtem benne...bizonyított rendesen, tényleg a tenyerén hordozott abban az évben! ez már 5 éve volt, most már nagyobb fájdalom nélkül tudok beszélni erről az időszakról, ami életem legszörnyűbbike volt...valami akkor megtörött bennem, sokáig tartott mire újra felépítettük, de hétvégén volt az egy éves házassági évfordulónk, és júniusban születik a kislányunk...nekünk a szünet nem a végét hozta a kapcsolatnak...bár nem is volt félrekúrás egyik fél részéről sem...

Hajrá!

2011. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én most vagyok úgy vele, hogy barátom szünetet akar. Normális szünet lenne( nem lenne félrelépés és ilyesmi) Nekünk is összejött minden: hiszti, féltékenykedés... Én mondtam neki hogy ha ő úgy érzi hogy gondolkodnia kell akkor ennek már semmi értelme nincs... És most szünet nélkül folytatjuk jól tesszük?

(Az utolsó kommentet nagyon szépen köszönöm!)

2011. ápr. 19. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!