Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a lányról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a lányról? 23F

Figyelt kérdés
Az említett lány(24) tavaly közel 7 pasival feküdt le,előző éveben is közel ennyivel.A többi évről nem tudok.Ebből nagyjából 6 volt barátja.Van egy srác akivel már évek óta összejár,sosem jártak,csak szexelni járnak össze.Volt más ilyen srác is az életében.Nem egyszer volt már,hogy első találkozásra hazament valakivel buliból.Azt mondta nekem első randin,hogy milyen erkölcsös lány... .Fel van háborodva,hogy én ezeken a dolgokon fennakadtam,mert szerinte ez kell ahhoz,hogy később komoly kapcsolata legyen.Ki kell élni magát.Ilyen lányokra én a r.banc jelzőt használom,dobtam is.Neki áll feljebb,hogy én egy szemét vagyok,meg gyerekes,hogy ezért dobom,és nincs abba semmi,hogy ennyi pasival volt.Szerintem elvárható,hogy az illető ne adja magát mindenkinek,legalábbis én elvárom a leendő barátnőmtől.Nektek mi a véleményetek?
2011. ápr. 18. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az erkölcs relatív.
2011. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted:) Én még megmondtam volna neki, hogy a te életed és én nem vagyok benne, nem is leszek! Felölem bármit mondhat úgy se foglalkoznék vele.
2011. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
2011. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. A kiélés-duma az agymosás eredménye, mint ahogy az a kulcsos is. A lényeg az, hogy különböznek az erkölcsi nézeteitek, így sosem lett volna belőle jó kapcsolat. Viszont az ő erkölcsi nézetei gagyik :\
2011. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért ekkora probléma, hogy mit csinált a múltban, ha mikor veled voltam csak neked élt. Lehet h ő tényleg úgy érezte hogy még ki akarja élni magát és lehet veled akart volna végre megállapodni. Megértem, hogy nem tudtál benne bízni, de adhattál volna neki esély arra, hogy bebizonyítsa, érted megváltozik. 20/L
2011. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 20/L a kérdezőnek más az elvárása. Neked is vannak és te se tennél másképp az elvárásaidnak. Logikus, hogy miért álsz ki a lány mellett:) Na de akkor egy kérdés. Miért könnyebb pl. egy forma1 pilótának csajozni mint egy forma1ben lévő szerelőnek? Pussy cat dolls énekese miért nem jár Hamilton egyik szerelőjével? Vagy a doki és kórház portása? Miért nem adnak esélyt? Na ezért ne is adjon neki!!! Élje ki magát hasonló elvárású pasikkal!! Ennyi.
2011. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igazad van, tényleg elég ribancos.
2011. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is a te jelződdel illetném :S Sajnos arra nem gondol, hogy a későbbiekben pont ezek az évei akadályoztathatják egy normális fiúval vagy hogy esetleg már túlságosan is kiélte magát.


L/19

2011. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az hogy te hány lánnyal voltál tavaly?..ha mondjuk kettőnél többel..ásd el magad..
2011. ápr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
szerintem meg had elje ki magat, ha ez kell neki a boldogsaghoz!!! inkabb most mint 5 gyerek s 1 ferj mellett... 26/L
2011. ápr. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!