Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányról aki? (olvasd tovább nem hosszú)

Figyelt kérdés

- szándékosan pénzesebb pasit keres ?

- ha kettő közül választania kellene (tegyük fel mind2-vel ugyan olyan jól kijön ) és o a gazdagabbikat választja annak ellenére , hogy mondjuk +egy kocsival nagyobb a vagyona másiknak

- szerinte ez normális dolog és mindenki így tesz , mert egy komoly kapcsolatban az is fontos me másképp nem lehet megélni


23f


2011. aug. 27. 07:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

egyéni szoc.problem


mindenkinek megvannak az igényei


ha talál olan marhát, aki ezt elfogadja, akkor senki más nem ítélkezhet felette

2011. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
-olyan
2011. aug. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ..


Ha ilyen műmájerekre ad a csaj akik alatt csak az optikai tuningolt suzuki van, meg a nike cipő, de közben otthon laknak anyunál, akkor azt gondolnám, hogy a csajnak önértékelési problémái vannak és önbizalom hiányos.



Ha valóban gazdag csávóra hajt aki mögött van is valami akkor azt gondolnám róla, hogy élelmes, és határozott tervei vannak a jövőre nézve, továbbá van agya, mert az igazán gazdagok nem nagyon állnak szóba akárkivel, vagy max egy patron erejéig...



Senkit sem tudnékk amiatt elitélni, mert akar valamit az élettől és nem csak sodródik az árral.

2011. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mikor ezt halottam egy olyan lánytól akitől nem számoltam erre .... jött , hogy fejest ugorjak a betonba a harmadikról .... 23 éves vagyok még nem volt barátnőm ... ( még egy csók sem volt eddig....) pedig volt néhány lány akivel úgy éreztem , hogy találunk ... most már értem miért utasítanak el mindig .... minden csaj egy mocskos ribiii ... egy csepp tiszteletet nem érdemel szerintem ....régebben masképp gondoltam de a tegnapi beszélgetésem óta azzal a csajjal megváltotta nagyon a hozzá állásom
2011. aug. 27. 08:08
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy beszélgetés alapján megítélni az egész női nemet... érett személyiségre vall :)

Nem győzködlek, már megtanultam itt a gyk-n, hogy felesleges... de tény, h ilyen hozzáállással nem lesz boldog kapcsolatod.

2011. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

de megis mire kovetkeztesssk ezek utan ... volt sokszor hogy ugy erztem nagyon talalunk egy csajjal de nah megsem jott ossze ... es meg itt is partjak fogjak az ilyeneknek , hogy "van egy komoly terve az eletre nem csak uszik az arral"

honan tujam ha majd osszejon hogy lessz egy kapcsolatom , hogy nem csak a penzemert kellek majd neki ?

2011. aug. 27. 09:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Én többre tartom, a szerelmet és boldogságot a pénznél. Nem azt mondom, hogy nem örülnék, ha gazdag lenne a párom, de nem az. Megtörtént, beleszerettem egy nem gazdag de okos és imádni való emberbe. Nekem is van állásom, neki is, (amit szeret is) és eléldegélünk. Lehet, hogy nincs pénz ferrarira, meg versace ruhákra, de nem is hiányzik, nem nélkülözünk, boldogok vagyunk.

Amúgy egyet értek az előzővel, éretlen vagy még, és szűk látókörű. Nem csodálom, hogy nem ugrálnak utánad a nők, hisz lenézed őket. Ahelyett, hogy tennél valamit és meghódítanád őket.. Az én párom 3 hónapig kitartóan udvarolt nekem, míg bevallotta nekem, hogy szerelmes belém, ő igazi férfi.

25N

2011. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tajparaszt ***** válasza:

Utolsónál a pont.

Ha így állsz hozzá a csajokhoz ne csodálkozz, hogy sz.rnak a fejedre.

2011. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

mondom en azert kezdtem el igy gondolkodni ... mert barmennyire is kitarto legyek a vegen ha arra kerulne a sor , hogy elmonjam tobbet szeretnek baratsagnal ... akkor mindig csak elutasitast kapok :-s...... vagy akar hanyszor randira probalok hivni valakit akkor mindig kijelentik , hogy csak barati alapon ....

akkor , hogy ne duhodnek fel ezen ... ezzzel startbol levesznek az onbizalmambol egy jo ngy adagot ... amugy is egyre kisebb .....

2011. aug. 28. 19:19
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet rossz helyen keresgélsz, magasak az elvárásaid, azaz egy nálad sokkal jobban kinéző hölgyet akarsz, aki nem elégszik meg veled. Vagy hamar feladod..

Én is mondtam a páromnak, hogy legyen baráti a viszonyunk, többet nem akarok tőle, találkozgattunk mint barátok, mégis meghódított. Ami még nem szimpi bennedd, hogy mulyának tűnsz, ezt nem szeretik a nők.

2011. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!