Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a horoszkópban + a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a horoszkópban + a tapasztalataitokban? Skorpió+bika

Figyelt kérdés

A horoszkópot és a tapasztalatokat egybevetve igazakat mond, főleg, ha valakiek a karakterét olvassuk. Én mindig elolvasom a párhoroszkópokat, amik a párok összeillőségét mutatja és pár dologtól eltekintve nagyon igazak.


Elérkeztem ahoz a ponthoz, amikor döntenem kell két férfi között, az egyik a jelenlegi barátom, akivel hamarosan összeköltözünk, a másikat pár hónapja ismerem, de, csak 4-szer találkoztam vele.


Érdemes feladni a régi kapcsolatomat, az újért, ha mágnesként vonz a harmadik fél, a jelenlegi párommal, pedig sok a konfliktus???!!!


És milyen tapasztalataik vannak skorpió és bika pároknak?


Kérlek írjatok! KÖszönöm.


2009. márc. 4. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hiszek a horoszkópban. Ha ez alapján kéne élnem senkivel se lehetne kapcsolatom, mert a horoszkópon szerint elviselhetetlen ember vagyok. Az elmúlt több, mint egy év nem ezt bizonyítja. Egy régi jól működő kapcsolatot meg nem érdemes feladni egy újért, akivel alig találkoztál. Vagy van valami gond a mostani kapcsolatodban?
2009. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat.


igen van, nem kapom meg azt a törődést sem lelkileg, sem testileg, amire vágyom. csak félek lépni.

2009. márc. 4. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudományos és nem kersztyén,ne is hallgasd meg, még a rádiót is tekerd el, ha ilyen badarságokat hint, ez nem más mint NÉPKÁBÍTÁS!
2009. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is skorpió és bika vagyunk, 6 éve vagyunk együtt :)

A horoszkópban én sem hiszek, átverés az egész, ne ez alapján dönts!

2009. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira sokat veszekedtek/nem jöttök ki jól, akkor minek költöztök össze? Mármint én nem látom át a helyzeted, de akivel nem jövök ki jól azzal nem költözök össze.
2009. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig sosem mondott igazat a horoszkópom. vagy csak nem tűnt fel.:D ilyen párhoroszkópban (h. pl. hal+kos=♥..) pedig egyáltalán nem hiszek, eddig sosem jött össze.:D aztán lehethogy vkinek bejön.:)
2009. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
horoszkópom szerint,egy egoista nagyképű ,önző csábító kúrva vagyok,akinek csak a luxuscikkek és a pénz hozhatják meg a kedvét a férfiakhoz:-) Mégis van párom,csak a luxuscikkek maradtak ki meg a sok pénz:-)Szerintem ne appellálj erre.Amúgy nem mondom,tényleg van benne igazság a jellemzés részénél (a napi előrejelzésekben nem hiszek) ,de azért nem kell készpénznek venni.
2009. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bika lányként és skorpió fiúként nagyon jól megvagyunk a barátommal. Kiegészítjük és elbűvöljük egymást. Ha nem kapod meg azt a törődést, amire vágysz, szerintem ne félj lépni, mert egyre rosszabb lesz, és boldogtalan leszel!
2010. máj. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!