Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » BIKA horoszkópú lányoknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BIKA horoszkópú lányoknak mi jön be?

Figyelt kérdés

sziasztok

több kérdésem is lenne, elsősorban bika horoszkópú LÁNYOK válaszát várom


1. bika horoszkópúként milyen pasik jönnek be?

2. mit tartotok fontosnak egy fiúban? (külső/belső)

3. milyen horoszkopú a párotok?

3. és végül mennyire igaz rátok a saját horoszkópotok?



Köszönöm a válaszokat, 17/F


2009. júl. 31. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

haggyad már a horoszkópot.... szánalmas....

elmesélem neked h én bika vagyok (fiu) és ott van haverom is aki szintén bika...már most amelyik lány után én füttyengetek az neki nem tetszik lazán és fordítva is így van ebből kiindulva gondolom a lányoknál sincs különbség

2009. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is a Bika a horoszkópom. 18 vagyok, lány.

Válaszolok a kérdéseidre:

1. Szeretem a határozott, jó kedvű, jó humorú srácokat, akik aranyosak, megértőek, gyengédek és nem olyan "sznobok" mint a mai korosztályunk...

2. A belsőket elmondtam az elöbb. Külsőre nekem a sportosabb vagy átlagos testű srácok jönnek be némi izommal. :) Haj, szem mindegy.

3. Nincs most párom, de az előző egy Vízöntő volt

4. A bIka általában kicsit visszahúzódó, csendes fajta és "hátulról" figyeli az eseményeket. Na én pont ilyen vagyok :D

2009. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Bika horoszkopú lány helyett, dugj meg egy igazi bikát.

Az kb hasonló értelmi szinten lehet veled.

2009. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

1.+2. Hogy-hogy milyen? Nekem a "kölyökképű", kócos/göndör hajú, szép szemű fiúk jönnek be. Legyen magasabb, mint én, ennyi. Belsőre legyen szenvedélyes, ez nekem nagyon fontos, hűséges, őszinte, intelligens, szeressen beszélgetni velem.


3. Oroszlán a barátom.


4. Rám eléggé igaz, amiket olvastam, szinte teljesen.

2009. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Szintén bika a horoszkópom, 22 éves lány vagyok.

1. Mindenképp az őszinte, megbízható, becsületes pasik jönnek be.

2. Fontosnak tartom az előző válaszban leírtakat.

2. Párom Bak horoszkópú.

4. Én is elég visszahúzódó vagyok.

2009. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

26vagyok és én is bika...:-)

1. a magas pasikat szeretem, akik nem vékonyak, minimum átlagos testalkat, de az sem baj ha sportos. A haj meg szemszín nekem tökmindegy.


2. fogjon meg valami a srácban. Ha szép szeme van, nekem már az is elég:-) volt olyan srác, aki nagyon ronda volt, de úgy tudott rám nézni, hogy elolvadtam tőle:-) szeretem a temperamentumos, határozott férfiakat, akik tudják mit akarnak. Utálom a papucsokat, ha kell akkor tudjon az asztalra csapni. Fontos a szenvedély, hogy tudjon szeretni, és hogy őszinte legyen valamint intelligens és humoros.


3. a férjem nyilas. horoszkóp szerint egyáltalán nem illünk össze, de 4éve "nyúzzuk" egymást:-)


4. Én is visszahúzódó vagyok. kicsit nehezen teremtek kapcsolatokat. Viszont baromi makacs és önfejű vagyok:-) a férjem szerint a fejemmel betont lehetne törni:-)

2009. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is bika horoszkópú, 18 éves lány vagyok:

1. Külsőleg fontos a vékony testalkat, különleges arc (általában nem jönnek be az ideális pasiknak tartott fiúk). Szeretem a hosszú/félhosszú hajat, és a kecskeszakállat, bár nem alapfeltétel egyik sem (különösen akkor ha az arc tényleg nem szokványos)

2. Fontos, hogy a fiú intelligens legyen, hozzá tudjon szólni általános műveltséghez, közélethez tartozó témákhoz stb. Legyen határozott minden téren, az érzelmek kimutatásában is, de ismerje el, ha nekem van igazam. Szeretem azt érezni, hogy "mindent tudok róla", ahogy ő is rólam, és semmit sem szégyellünk megosztani a másikkal. Végül, de nem utolsósorban, legyen férfi és mutassa ki az érzelmeit!

3. Ő is bika (állítólag abszolút összeillünk horoszkópilag, nem mintha hinnék benne)

4. Hát nem tartom magam tipikus bikának, a legtöbb jellemzésben azt olvasni hogy a bika családszerető, mindennél fontosabb neki az otthon melege gyerekekre vágyik stb. a karriert valahogy sehol sem említik... Meg van egy másik véglet állítólag, a "szerető" típusú bika nő, aki gonosz kígyó és elcsábítja a férjeket xD (asszem ez sem igaz)

2009. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.


a kérdésemet csak kíváncsiságból tettem fel, ugyanis idáig nekem 4 lány tetszett és késöbb kiderült hogy mindegyiknek bika horoszkópja van (sajnos semelyik ismeretségből sem lett semmi)

amugy a napi horoszkópban énsem hiszek, de a horoszkópom tulajdonságai teljesen rámillenek


a 3. hozzászólónak az üzenetem:

akár 1 darab retardált aprómajmocska is okosabb nálad

ráadásul nem dugásról volt szó te idióta xD

2009. aug. 1. 10:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bika vagyok és a párom is bika:)szóval ha összeveszünk mind a 2-en makacsok vagyunk:)
2009. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

a bika lányhoz a bak, szűz, rák pasik illenek.

Én hiszek benne.

2009. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!