Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy rajongjon értem jobban? És mit tegyek a szünetben?

Figyelt kérdés

a barátommal 1hónapja járunk, én kezdek belezúgni...ő viszont még nem érez irántam komolyan, csak aztmondta hogy boldog mellettem, és jólérzi magát velem, és fontos vagyok neki. De szeretném hogy teperjen egy kicsit, és éreztesse velem hogy IGENIS FONTOS VAGYOK NEKI.

Hiszen könnyű dolga van, mert egy suliba járunk. ő már érettségizett tavaly, szakmázik most. nekem viszont mindjárt érettségi és lesz szünetem irásbeli után, kb 1hónap, ami alatt csak heti 2x kell bejárnom a suliba... igy kicsit titokzatosabb leszek számára.

És javasolta hogy most tavaszi szünetben csütörtökön talizzunk, de hogyan éreztessem vele hogy NE Ő SZABJA MEG, H MIKOR TALÁLKOZZUNK, HANEM KICSIT ÉNIS AZ ORRÁNÁL FOGA VEZETHESSEM? És elfoglaltnak és elérhetetlennek tünjek neki, ne olyannak aki mindig ugrik??? És epekedjen utánam. mert rosszul áll a szénám, hogy én ugrok neki:S olyan mintha ő tudná h én mit érzek:S


2011. ápr. 19. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább csinálj a Sims-ben egy virtuális családot, azokat állandóan kontrollálhatod.
2011. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb mond meg neki te, hogy mikor találkozzatok...ilyen egyszerű! 1hónapja vagytok együtt és neked már problémád van...ő is tudja te is tudod, hogy te inkább kötődsz hozzá mint ő hozzád...ezen már nem tudsz változtatni így alakult...foglalkozz többet a tanulással és ne agyalj ilyen hülyeségeken!
2011. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az első XDDDDDDDDD


Ne akarj domináns lenni, hagyd őt érvényesülni, az ő akaratát, nem szeretik a pasik ha egy lány akar irányítani:P

2011. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne rontsd el ilyen marhasággal. Nem lehet kierőszakolni a szerelmet. Hagyd, hogy alakuljanak a dolgok, a maguk útján. Ne mesterkedj, ráérsz még a fark...ööööö...orránál fogva vezetni. :)
2011. ápr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szopás közben mindenre igent mond. :)
2011. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!