Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ellenzik sokan a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik sokan a nagy korkülönbséget?

Figyelt kérdés

Pl. lány 14, fiú 22


A lánynak mitől lenne jobb mondjuk egy 15-16 éves srác?


2011. ápr. 19. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben a korkülönbség érdeklődésbeli különbségeket eredményez.
2011. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kingaa1 ***** válasza:
hát ha a szülők ellenzésére célzol, az szerintem nagyban közre játszik hogy féltik a lányuk szüzességét... én 17 vagyok a barátom 22 és mégis kivannak akadva, hogy a tesóm is s én is sokkal nagyobbakkal találjuk a szót:)
2011. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én 15 éves létemre se jönnék össze még egy 20 évessel se, nekem 16-18 évesek jönnek be, azok akik korban közel vannak.
2011. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mert nem normális. persze jobban néz ki egy 22 éves hapsi mint egy 16 éves és több pénze is van/általában/. és ezekkel a dolgokkal jól meglehet fogni a kis csitriket.
2011. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a szüleid ellenezhetik, de ha te ki tartasz mellette, akkor nincs mit tenni. Lehet majd késõbb ugrik ki valami, amiben nem feleltek meg egymàsnak.
2011. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kingaa1 : miért, egy 17 éves fiú nem veheti el a szüzességet?
2011. ápr. 19. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen más érdeklődési kör, ő már túl van azokon a dolgokon, amiknek te éppenhogy a közelében jársz. Nagyobb esélye van annak, hogy kihasználnak.
2011. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
+ nem vagy elég érett hozzá, sem tapasztalt, így észre sem veszed a dolgokat.
2011. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem az ilyen huszonévesek negyvenes-ötvenes párral lesznek terítéken.

A ti korkülönbségetek egyáltalán nem nagy, csak ebben a korban.. Én ilyen esetben a fiút találom kicsit csökött értelműnek (vagy egy szemétládának..), ha 14 éves kislányokkal kezd. Lehetsz akármilyen érett testileg, lelkileg, ha majd huszonéves leszel, másképp fogod látni ezt a szituációt.

2011. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem is.

Egyetértek az előző kommentárral.

17 vagyok és én személy szerint nekem a felső határ a 20éves.

2011. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!