Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy negyed részben roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy negyed részben roma barátnőm (anyukája fél roma) ő és a családja igényes, rendes, dolgos tisztességes. A szerelmünk őszinte és mély érzelmekkel van tele de sajnos a szüleim nagyon ellenzik egy rokonuk miatt. Költözzek vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
igaz 26 éves vagyok de még tanulok és a családi vállalkozásba dolgozok. De ha nem szakítok akkor félő hogy magamra maradok és a családra nem számíthatok. Mit tegyek
2010. márc. 13. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__72..


Innen az első három kommentből válassz egy tetszőlegeset!

2010. márc. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
részvét..
2010. márc. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Keress egy szép magyar lányt, jobban jársz :) !
2010. márc. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Én beszélnék a szüleimmel még 1x a helyedben! Az nem lehet, h lemondjanak rólad csak azért mert a lány 1/4 részben roma!!! Biztos elfogadnák, ha elmondod, h szereted őt!!

Ha nagyon nem megy a dolog, és biztos a kapcsolatotok a lánnyal, akkor talán el lehet gondolkozni a költözésen! De nagyon meg kell fontolni a dolgot!

Ha szereted ne szakíts vele, csak azért mert azt mondták, hanem tarts ki mellette!!

2010. márc. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha reégóta tart és komolya kapcsoalt az legyen az első....
2010. márc. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Tényleg nincs elég szép fehér magyar lány Magyarországon? :(

Klassz lesz egész életedben haragban lenni a családoddal egy olyan személy miatt, akit még csak nem is kedvelsz... meg az ilyen família amúgy is elég levakarhatatlan... Te tudod.

L,19

2010. márc. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Az én férjemet is tiltották tőlem, bár én nem roma vagyok csak elváltak a szüleim. Anyósoméknak ez volt a legnagyobb probléma.Az idén leszünk 21 éves házasok és anyósomnak én vagyok a legkedvesebb menye. Annak idelyén a férjen eléjük állt és feltette a kérdést, elfogadnak vagy hozzánk költözik. Pont ezen a napon vettük meg a karikagyűrünket is. A szülei nem merték azt mondani, hogy költözzön el otthonról. És még annyit a férjem is 26 éves volt. Ha bízol az érzéseidben akkor ne hagyd , hogy mások befolyásoljanak, a szívnek nem lehet parancsolni. Sok sikert!!!
2010. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
nem idelyén hanem idején. Bocs előző voltam csak javítok.
2010. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy szép, megoldandó feladat számodra!Ciki,ha a szülők ellenzik,de te is már férfivé nőttél,hát légy az!
2010. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!