Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elakarok menni a haverokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarok menni a haverokkal most valamelyik nap kicsit iszogatni valahova, a barátnőm meg megsértődött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg ritkán járok el haverjaimmal, kb. most is másfél hónapja nem voltam sehol a barátnőm nélkül haverokkal beülni valahova ennek ellenére még is láttam a b.nőmön, hogy nem tetszik neki a dolog hogy el akarok menni. Be akarunk ülni majd valami kocsmába inni 1-2 sört meg beszélgetni, röhögni egy jót és ennyi... ő meg egyből itt bevágja nekem a durcát. Ja, meg konkrétan azzal jött, hogy ilyen helyeken lehet a legkönnyebben csajozni, meg hogy mi lesz akkor ha rám mászik valami részeg, de szép és vonzó csaj aki majd nekem is tetszeni fog és a pillanat elragad és majd megkívánom hirtelen és elmegyek megdu*ni... ha nem lenne nekem itt a b.nőm, akit szeretek nagyon és mindemellett még tényleg szép és vonzó számomra, akkor lehet megtenném, hogy egy részeg csajjal aki kihívóan viselkedik velem, hogy elmegyek vele és lesz vele valami.. de itt a barátnőm, akit tényleg szeretek és nem csalnám meg! Ő meg jött itt nekem a hülyeségeivel. Mit csináljak, nem bízik bennem úgy érzem. Nem fogom dobni őt, mert nem bírnám ki nélküle... egyszerűen rá akarom vezetni arra, hogy tanulja meg, hogy nekem nem kell más csak Ő! Volt már más ilyen helyzetben?


21F és 18L. 9 hónapja vagyunk együtt.


2011. ápr. 19. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha még egy ilyet csinál, dobd ki, bármennyire is hiányozna. Ezt mondd is meg neki. Kapjon észbe. Te megszabadulsz egy idióta hisztis csajtól, ő meg megtanulja egy életre, hogy ez nem jó játék. Mindenki jól jár.
2011. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon bárhol meglátnál egy szép lányt, nem bírnál magaddal.
2011. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is pont ez van, az én barátom is ilyen. Azt hiszi, hogy ha már kimozdulok a lakásból, akkor rögtön minden pasi majd pont rám akar mozdulni...hiába mondom neki, hogy őt szeretem, és nem keresek másik barátot, nem bízik meg bennem...Én sem tudom, mit lehet ezzel csinálni...egyszerűen hiába nem csinálok semmit, csak egy picit nem figyelek rá, nem veszek fel egy telefont, és máris elkezd kombinálni...

Vki adhatna vmi jó tippet, hogyan lehet ezzel együtt élni...

2011. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!