Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet, ha a volt barátomat egy másik csaj nevében környékezem meg?

Figyelt kérdés

Egy kamu csaj képében megpróbálok összemelegedni vele. Kíváncsi vagyok hogy reagál, közeledik-e, mert engem elég gerinctelen módon rázott le, miután felkerestem, hogy még mindig szeretem.


Szerintetek mi fog ebből kisülni?


2011. ápr. 21. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Értem ezt az igényedet, el is ismerem a jogosságát, ettől még az ötleted rossz marad, nagyon rossz. Egyszerűen nem tudsz jól kijönni belőle, csak még jobban bántani fogod magad. Amiből tényleg sokat tanulhatsz, és ez akár jó is lehet a későbbi életedben, de nem ezt kérdezted, hanem azt, milyen az ötlet? Arra válaszoltam.


Ha más ötletek is érdekelnek, akkor én inkább javasolnám, hogy egyenesen kérdezz rá erre nála! Mondd el, amit érzel, amit gondolsz, veszíteni valód, ha jól értem, már úgy sincs. Ha nem kapsz őszinte, egyenes választ, az is egy válasz tulajdonképpen. Akkor mindenképpen ejteném a dolgot, mert az azt mutatja, hogy a Te fejedben lévő képnek nem sok köze van a valósághoz. (Erre gondolok: "...mert úgy gondolom, hogy újra belém szeretne, ha adna még egy esélyt.") Ezzel szembesülni baromi kellemetlen, tudom. Sajnálom.

2011. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok és nem olvasom végig a fejleményeket, viszont ami lejött az alapján amit leírtál a kérdésnél, a lehető leghelyesebb ha hagyod a fenébe.

Tudom, hogy nem ez volt a kérdésed, de a lényeg az lenne, hogy minél kevesebbet szenvedj és hogy túltedd magad egy ilyen szemét alakon.

Ha mindenképpen rúgni akarsz egyet bele, legyél boldog, mutasd meg, hogy meg se hat téged, és gyere össze valakivel csak legyél boldog és laza. (Amúgy meg ez is gyerekes).

Szerintem próbálj meg túllépni rajta, ismerkedni, és új kapcsolatokat kialakítani, ebből profitálhatsz, abból viszont nem.

2011. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én végig olvastam a kérdező utsó hsz-ét is:

Hát ilyet aztán végképp ne csinálj.

Felejtős az egész, magadnak teszel a legnagyobb szivességet

2011. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet.A többiek már leírták,hogy miért,csak megerősíteni tudom.
2011. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi mást várjunk a hölgyektől, csak ilyen semmit nem érő trükkökkel próbálkoznak. Értelmetlen, de ha fel akarod kavarni az álló vizet tedd.


De ez egyben téged minősít, és ha én lennék az a pasi, akkor ki is nevetnélek, hogy milyen gyerekes megoldás ez.


ÉS mond, most találjam ki mi fog kisülni?


Ez olyan, mintha valaki megkérdezné valaki tőlem: Hé Pista, szerinted holnap hány felhő lesz az égen és fog e esni az eső, valamint milyen irányba fújja a szél ezeket... nah hüle példea ez..

2011. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
miért kell mindíg a szart kavarni? azért rázott le mert valami baj volt veled nem? én ha a láyn helyében lennék (mivel nem ütök meg nőt) úgy megvernélek hogy összehugyoznád magad. miért jó mások boldogságát elrontani? vagy ha te nem lehetsz boldog akkor senkise? megértem hogy dühös vagy és szomorú de nincs közöd ahoz hogy ki kivel van. pasizz be vagy mittudomén de hagyd őket. neked hogy esne az ilyen szarkavarás?
2011. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!