Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis? Csak azt akarja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Csak azt akarja? Hagyjam a fenebe?

Figyelt kérdés

A baratommal 2 honapja vagyunk egyutt.Csinalt rolam sunyiban egy meztelen kepet amirol en nem tudtam.:S Nagyon kivoltam akadva ez miatt.

Tegnap este nagyon megbantott.. megkerdeztem tole hogy minek kell neki ilyen kep..Es azt felelte "hogy ha majd szakitunk akkor vegigmutogatom"

Kimentem a szobabol elkezdtem zokogni..odajott megvigasztalt.Masnap elmentem hozzajuk mert elhivott es megbeszeltuk a dolgot utana meg egybol szexelni akart..Megmondtam neki hogy en most nem akarok mert nincs hozza kedvem mert nagyon megbantott es ezt vegye ugy mintha buntetes lenne.Eroltette a dolgot..meg o volt kiakadva hogy mi az hogy nem akarom..

Aztan otthagytam..feloltoztem es most azt jatszuk hogy nem adhatok neki se puszit se csokot es tartanom kell tole a 2m tavolsagot.:S:S

L/16

F/17


2011. ápr. 21. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

"Csinalt rolam sunyiban egy meztelen kepet amirol en nem tudtam.:S"


Hogyan? Letépte a ruhád és lefotózott amíg aludtál?

2011. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem..pont oltoztem fel es akkor lefenykepezett teloval:S En meg eszre se vettem:S
2011. ápr. 21. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Jol teszed,térjen észhez a majom.

Ha netán kibékültök fotozd le a farkát,de a feje is legyen benne,aztán vágj vissza.

Többet nem mer majd vagizni...

2011. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt megérdemled. Ha két hónap után levetkőzöl, akkor így jártál
2011. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A barátod egy suttyó. Igen, jól látod a helyzetet, nem szeret téged, csak azt akarja, hagyd a fenébe. Ennél csak jobbat találhatsz.


A KÉPET MEG SÜRGŐSEN SZEREZD VISSZA!!!!!!!!

2011. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megfogod a telefonját és kitörlöd a képet. Aztán az összes számot. És aztán közlöd vele, hogy kereshet magának egy másik lányt, illetve ha lementette a képed akkor feljelented. Ez ugyanis jelenleg bűncselekmény.
2011. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
töröld ki a képet, fényképezd le egy szál fban, és küldd el napiszarra, majd köszönj el!:)
2011. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!