Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm fűvel, fával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fűvel, fával megcsal, dobjam?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt kisebb nagyobb megszakíttásokkal , a lényeg már nem egyszer fordult elő ,hogy megcsal/csalt elnéztem neki eddig mert nemtudtam bizonyíttani (távkapcsolatba vagyunk ) mostmár a testvérei is mondják

fényképet is láttam .... az utóbbi időbe 2 emberrel volt rajtam kívül (tudomásom szerint) Szeretem, meg minden de kezd betelni nálam a pohár nekem ez már sok ,hogy én mindig nézzem el . Azt még hozzá tenném ,hogy egyre kisebb a figyelme felém ... Kapcsolatunk elején sms-ek,napi 4-5 x beszéltünk telefonon + este msn -en mostmeg csak este msn és egész nap felém se néz... Szerintetek mit tegyek?

én : 15/F

ő 15/L


2011. ápr. 22. 02:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném ,ha megyek hozzá akkor mindig "kerülgetjük" az utcákat és mindig azt ,mondja arra "nemmehetünk" amikor kérdezem ,hogy miért azt mondja csak ....
2011. ápr. 22. 02:35
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyétek be e többit partyba.
2011. ápr. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Megdugtad már egyáltalán?

Amíg nem,addig ne nevezd a barátnődnek!

2011. ápr. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ez nem igazi szerelem,párkapcsolat!Ne várj tőle sokat és szakíts mielött fájdalmat okoztok egymásnak ennél is nagyobbat,amúgy meg fiatalok vagytok még szerintem egy kapcsolathoz
2011. ápr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy gyökér vagy!
2011. ápr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én már akkor kidobtam volna, ha mással csókolózna, nemhogy még csal is több emberrel. Ha ez tényleg igaz, akkor biztos lehetsz benne hogy nagy valószínűséggel k*rva a barátnőd(vagy nagyon hajlik annak lenni) és nem szeret téged, csak kihasznál. Két szót tanácsolhatok.. Dobd ki! :)
2011. ápr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még kérdezed ba`meg! Nem, ne dobjad, inkább vedd feleségül!
2011. ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Dobd a pi**ába...Hülye ribancz...
2011. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed? Én is azt mondom, ne dobd ki, inkább vegyél neki jeggyűrűt. Már ha ennyi eszed van.


Én már arra bedurrantam hogy megmondja hogy melyik utcába mehetünk, melyikbe nem? Kinek hiszi magát h dirrigál? Nekem nem tudna az tuti.

Meg akkor még meg is csal.....szép

2011. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Amíg csak fűvel fával csal addig nincs gond, de ha más csávókkal fekszik le akkor pattintsd ki.
2011. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!