Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem a barátnőm megcsal.17/F

Figyelt kérdés
A barátnőmre féltékeny voltam egy srác miatt akivel írogatott, meg csak róla beszélt, ki is akadtam és megígérte hogy nem beszél vele többet, letörli msnről stb. Rá egy hónapra kiderült, hogy hazudott nekem és ugyanúgy beszél a sráccal. Most vagyunk egy évesek. Amíg nem ismerte ezt a fiút minden jó volt, éreztem hogy szeret. Most már nem érzem és nem is bízok meg benne.
2011. jún. 29. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Te csak ne kéregesd, hogy bárkit is töröljön le..

Most mit csináljak?? Te tudod, hogy milyen a lány, nem??

Van mitől tartani???

2011. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy törölje le. ő ígérte meg
2011. jún. 29. 00:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam hasonló cipőben, bukni fogod a lányt... Vagy kiütöd a srácot úgy, hogy a barátnőd ne tudjon róla. Szinte már-már törvényszerű, hogy amikor úgy érzed, gond van a kapcsolatoddal, akkor nagyon-nagy gond van a kapcsolatoddal.
2011. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
verd meg a srácot, élvezni fogod. Tapasztalat.
2011. jún. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat a bizalomra épül ....nincs bizalom nincs kapcsolat se
2011. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lifeishard ***** válasza:
Szerintem ülj le vele beszélgetni. Nem kell túlparázni a dolgot, de az, hogy folyamatosan a srácról és a sráccal beszél(t), majd az ígérete ellenére sem szakította ezt meg, tehát hazudott, minimum indikálja a beszélgetést, főleg, hogy ez Téged piszkosul zavar. (Én 99,99%-ig megbízom a barátnőmben, de ez engem is zavarna egy kicsit.) Ha kiderül, hogy megcsalt, gyakd le a tagot, csak aztán biztosra menj! :)
2011. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!