Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srác, akiért odáig vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akiért odáig vagyok, nem szeretné, ha szerelmes lennék bele. Mivel volt egy nagy csalódása, igazi, mély érzelemre vágyik. Inkább legyen lanyha, nem lángolós, de tartós és valós. Hogy hozzam tudomására, hogy ne féljen az érzelmeitöl?

Figyelt kérdés
én szeretek "lebegni" ...és igenis szerelmes vagyok belé. De valóban szeretem, nem fellegvárat építek...s az általam "megálmodott" világot társítom hozzá. Olyannak szeretem, amilyen.
2009. márc. 5. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán még nem áll készen egy új kapcsolatra a csalódása után. Hiába vannak Neked mély érzéseid iránta, ha ő most nem tudja viszonozni. Vagy türelmes leszel és kivárod, vagy majd találsz egy másik srácot.

Sajnos evvan.

2009. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Erre gondoltam én is...azonban néha viszont igenis az az érzésem, hogy lelke mélyén álmodik egy mély érzelmü kapcsolatról, csak fél. S inkább bemeséli ezt, minthogy újra csalódjon. Pedig bennem megbízhat, mert öszinték az érzelmeim: én messze nem akarok vele játszani. De türelmes vagyok, mert ez a srác fontos nekem.
2009. márc. 6. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!