Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom rámenősebb, bevállalósabb legyen?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket hogy segítsetek abban..., hogy mit csináljak hogy a barátom rámenősebb legyen.

kB 1 HÓNAPJA VAGYUNK EGYÜTT, ÉS EDDIG VOLT CSÓK DE NEM MER KÖZELEDNI FELÉM PEDIG MÁR 8 ÉVE ISMERJÜK EGYMÁST, UGYANIS SZOMSZÉDOK VAGYUNK. HOGY VEGYEM RÁ HOGY KÖZELEDJEN FELÉM?? KÉRLEK TITEKET SEGÍTSETEK NEKEM.


2011. ápr. 22. 14:39
 1/6 Darcy01 ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Ha bátortalan, akkor először próbálj meg te kezdeményezni. Szerintem nagyon fontos, hogy kialakuljon köztetek a bizalom. Ha ez megvan, akkor biztosan bátrabb lesz majd.

Beszélgessetek olyan dolgokról, amiket szeret, amiben otthon van, így talán nőni fog az önbizalma is. Vagy szintén csináljatok olyan programokat, amiben jó, vagy jól érzi magát. Ha egy ember boldog és jól érzi magát a bőrében, akkor könnyebben megnyílik.

2011. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd a kezét a popsidra,amikor egymással szemben álltok.Kezdésnek tökéletes,csak egy mozdulat.:)
2011. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem várj még egy kicsit,nem fog 8 év ismertség után letámadni,szerintem fél még kicsit..:) kezdeményezz te,így ettől talán ő is erőre kap :)
2011. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

hasznos volt a tanácsotok

és ám én vagyok 14 éves a barátom meg 16

2011. jún. 16. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit sikerült elérned?Mit csináltál?
2011. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyfolytában puszilgat, csókolgat.......köszönöm a segítségeteket

2011. jún. 22. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!