Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az ha én vagyok kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha én vagyok kicsit rámenösebb ö pedig valamennyivel másabb? légyszi irjatok

Figyelt kérdés
Ezt ugyértem hogy van egy fiu aki szeret engem,én is érzek valamit iránta,de még nem tudom pontosan mi az...de jó irányba halad. Ö kicsit szégyellös,nem is hogy az hanem inkáb én vagyok az a ,,BOLOND,, fajta. Árthat a kapcsoltanak? bár ö igy szeret ahogy vagyok,de hogy néz ki az ha a fiu nyugottabb,a lány pedig vadabb? 17/L
2010. jan. 20. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a hogy néz ki rész lesz@randó dolog. De mi az, hogy vadabb? Szét fogod tépni? :P
2010. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
á nem... deén rámenösebb vagyok. nem az a szégyellös finomka. hanem olyan életfaló vagyok! de hát a barátaim is ilyenek,és azé fura mert voltak olyan fiuim akik megbántottak,akik miatt szenvedtem,most pedig itt van egy tökéletes aki még igazán szeret is. talán nem tudom felfogni. félek hogy megbánthatom,bár ö azt mondja tetszik neki amilyen vagyok,és ö sem szégyellös ahogy én gondolom
2010. jan. 20. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne parázz! Lesz ahogy lesz, nem? Lehet, h nem fogod kibírni mellette, de az is lehet, h simán elfogadod őt féknek. Legfeljebb ritkábban jártok bulizni, vagy nem tom. De 17 évesen ne parázz még ezen, ha úgy érzed, hogy lehet, hogy jó lesz vele, akkor próbáld ki! Meg ha most kipróbálod milyen egy ilyen emberrel, akkor ha nem is jön be, tudni fogod, hogy neked ez nem megy. Megismered magad, akármennyire is hülyén hangzik...
2010. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!