Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, akinek van barátnője!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akinek van barátnője! Nektek is sok a gondotok?

Figyelt kérdés

Én azt érzem, hogy egyre nagyobb közöttünk a távolság.

Egyre nehezebben hozzuk össze a találkákat, és mintha én többet tennék a kapcsolatunkért, mint ő.

Pl. Két hete beteg voltam, lázas, 39 fokkal...:S, orrom fojt mint állat, fejem fájt, és gyenge voltam....DE mégis elmentem hozzá (másik városban lakik, kb 50 km oda vissza)

mert egyszerűen hiányzott és látni akartam.

Erre tegnap : kicsit fáj a fejem, kicsit folyik az orrom, de láza nincs, és nem akar bebuszozni, merthogy sz*rul van....kössz....és amikor én megcsináltam kb 3 szor iylen betegen, az bezzeg tetszett neki, nem gondolja, hogy nekem is jolesne ha találkoznánk?

Meg hogy is mondjam, olyan mintha nem is nagyon érdekelném...."hát ha kijössz, akkor ki, ha nem akkor nem, nekem mind1"...

hát most ha valaki szerelmes, akkor nem azt mondja hogy "bocsi rosszul vagyok nem tudok bemenni, de nagyon hiányzol látni szeretnélek..."

nincs hát meg mind1....

nemértem.

olyan mintha valami hiányozna a kapcsolatunkból.


2011. ápr. 22. 15:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ill azt furcsálom, hogy neki mindig mindegy szinte minden, és én döntsek, hogy akarom e látni vagy sem, hova menjünk, mikor menjünk, vagy mit csináljunk....
2011. ápr. 22. 15:52
 2/17 anonim ***** válasza:
nem tudom mióta vagytok együtt,de nálunk is hasonló volt a helyzet,csak a srác volt olyan,szerintem beszélned kellene vele arról hogy mit is akar igazából!
2011. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elkényelmesedett,ha úgy tetszik-nem becsül meg téged kellőképpen.22/F
2011. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagytok teljesen egyformák. Ettől még szerethet. De ha ez másban is megnyilvánul, akkor ki tudja..........
2011. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ideje megkérdezni, hogy mit érez irántad.
2011. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

viszont hameg elkapja a fonalat, akkor nagyon, és Mindenben benne van :P

csak sokszor ilyen hát mindegy meg stb...

de amikor meg bucsúzkodni kell, oylan csókcsatákat vívunk, hogy az már nekem kellemetlen, többi ember meg irigykedve nézi...::D

szal nemtudom, kétélű a dolog....

lehet hogy tipikus se vele, se nélküle kapcsolat.

am 2 és fél hónaposok elmultunk már, de szex még nem volt, és nem rajta múlik...

csak így nemtudom, mert ha magd*gom, utána megint iylen lezs, és szakítunk, jön a duma majd, hogy persze, egy k*rásra kellettem oszt szevasz...

tanácstalan vagyok:S

18/F

17/L

2011. ápr. 22. 16:06
 7/17 anonim ***** válasza:
Dugd már meg szerencsétlent,lehet ez hiányzik neki.Nem is értelek,vagy legalább egy kiadós pettinggel lepd meg..
2011. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:D :)

Oké :P

2011. ápr. 22. 16:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Talán nem megtudni kellene, hanem szeretkezni vele.
2011. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*megdugni
2011. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!