Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnátok a pasitokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok a pasitokat, ha éjjel néha bepisilne?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
hugy mihály
2011. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D
2011. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem lehet hogy a te kérésedre csinálja a pisi-kaki szexet?
2011. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted direkt teszi? Lehet, hogy Őt is nagyon zavarja, és megpróbál "meggyógyulni". Ha igazán szereted akkor beszéld meg Vele a dolgot, nyugtasd meg és segíts helyrehozni ezt a problémát. Neki is sokkal könnyebb lenne, hidd el.
2011. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez a kérdés nem kamu, akkor azt tudom mondani, hogy kísérd el orvoshoz, mert ennek fizikai és lelki okai egyaránt lehetnek. Ezt kezelni kell! Egyáltalán nem vicces dolog ez, akinek volt már hasonló problémája, az tudja, hogy milyen kellemetlen. Én nő vagyok, és nekem már volt ilyen gondom. Nem kívánom senkinek. De a párom végig mellettem állt.
2011. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem, dehogy, gondolom nem direkt csinálja, ha beteg, próbálnám segíteni mindenben.
2011. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly kétszer keltem fel arra ugyanabban a hónapban, hogy bepisiltem. Konkrétan azt álmodtam, hogy ülök a wc-n és kieresztem. Nagyon rossz volt, borzalmas. Ott feküdt mellettem a párom, és nem tudtam hirtelen mit csináljak felnőtt ember létemre, szinte megalázó volt számomra. A párom meg felébredt, kicsit mosolygott, aztán komolyra vette a figurát - látta rajtam, hogy még én sem tudom hova tenni a dolgot - és segített lepedőt cserélni...szóval mellettem volt. Ha szereted, ez a kérdés fel sem merülne benned, ugyanis gondolhatnád, hogy nem direkt csinálta.
2011. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
mi részegen együtt fosunk be
2011. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
mi egymás orrlyukába szoktunk pippantani:)és akk mivan:):)sztem ez teljesen természetes:):):):
2011. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!