Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért kidobnátok egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kidobnátok egy pasit mert a családotokat minősíti?

Figyelt kérdés
Az ex-barátnőm azért dobott mert a szemébe mertem mondani hogy állandóan baszogatnak a családtagjai, és ez nem esik jól. Ezért dobnátok a szerelmeteket ?
2009. szept. 10. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha ilyen primitiv módom fejezné ki magát, akkor azonnal.
2009. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok bele hogy mi volt nálatok, de volt részem rossz tapasztalatban, ha egy lány az anyjának akar megfelelni. És rájöttem ha egy lány ragaszkodik a párjához akkor ilyen akadály nem lehet. Tehát a válasz amelyik lány anyucis akár azt is megteszi sajnos.
2009. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Én biztosan. Aki nem jön ki a családtagjaimmal, az velem sem fog kijönni.
2009. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nehéz kérdés, de ha jogos a család baszogatása, akkor el kell fogadni. ha igazságtalan és úgy dobott akkor meg jobban is jártál! ezzel az egésszel nyertél. tapasztalatot biztos!
2009. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha igazán szeretek vkit, akkor megvédem őt a családommal szemben is.
2009. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Thurston ***** válasza:
74%
Dehogy. Még akkor sem, ha így mondta.
2009. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
én leszarom, hogy mit mondd a család ha szeretem akkor velem marad és kész.
2009. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem attol fugg,h ki mennyire all kozel a csaladjahoz! Nekem a volt baratom mikor megcsalt, megbeszeltem a szuleimmel es ok azt tanacsoltak,h hagyjam el, mikor elmondtam neki erveltem vele,h a szuleim mint kivul allok jobban latjak es azt mondta,h mennyire utalja a szuleimet, na nekem ez volt az utolso csepp es kivagtam a szuret!

Nekem a szuleim nagyon fontosak a szamomra,mert fantasztikus emberek, igaz ok sosem mondtak meg egy rossz szot sem a barataimra, de ha valaki oket bantja, az engem bant.

2009. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

azt a családot nem választhatod meg amibe születtél (sajnos)...

de azt a családot igen,amit magad alapitasz (férj,feleség)...

ismerem a családomat,páromat inkább közelükbe se viszem,csak ha muszáj...van olyan tisztelettudó,hogy nem szolna rossz szót sem,de ha szólna se dobnám ki emiatt,főleg ha még oka is van szólni...

22/L

2009. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Simán repülne. Már csak azért is, mert a család előbb-utóbb tönkretenné amúgy is ezt a kapcsolatot.
2009. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!