Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szevasztok! Van egy csaj aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szevasztok! Van egy csaj aki tetszik, már fél éve ismerem, és jókat beszélgetünk sajna msnen, mostanában ritkábban, szeret velem beszélgetni, mindig felvidítom, buliban istenít engem, hogy én vagyok a legjobb barátja. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék a legjobb barátja lenni,hanem A BARÁTJA akarok lenni,és tudom,hogy van nála esélyem,nem én vagyok a világ leghelyesebb pasija,de tisztában vagyok a képességeimmel...Tudom,hogy jobb lenne szemtől szemben....de valahogy félek a visszautasítástól,legalábbis az övétől!Megszeretném kaparintani a csajt....
2011. ápr. 23. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell a csaj, hát szerezd meg! ;) Van önbizalmad is, ami elengedhetetlen. Ne legyél nála túl rámenős, közeledj felé fokozatosan. Pl. hívd el randira, találkozz vele sűrűn és majd kialakul, mi lesz.
2011. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ha a csajnak nincs sok fiú barátja lehet hogy "emlékezetes" neki amikor msn-en beszéltek vagy ilyesmi.

Ha bejössz neki, ne félj annyira a visszautasítástól.


Ha azt mondja csak a barátja vagy és ezt így konkrétan neked mondja akkor felejtős.


Először ne mondd meg neki hogy nagyon bejön, csak utalgass rá.

2011. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nekem mondja,hanem másoknak,és ezzel szerintem engem akar dicsőíteni,vagy hogy mondjam,jól is esik számomra!Törődik velem:D!Ma is beszéltem vele...és igen,úgytűnik meglesz!Tanácsokat továbbra is elfogadok....a részletekről tájékoztatlak titeket:D
2011. ápr. 23. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, várjuk a fejleményeket!

De tényleg, sikerült meghódítanod?

2016. dec. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!