Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég nagy gondban vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy gondban vagyok, nem akarok koppani, lényeg lent?

Figyelt kérdés
szóval van egy lány... én már teljesen beleestem, tényleg a lány pont a nekem teremtett nő, ha élhetek ilyen szóval :D és szerintem ha nagyon összeszedném magam meg is tudnám magamnak szerezni, a gond csak az, hogy egy srác szerelmes már bele két éve... én a srácot ismerem elég jól, és tudom hogy mindenre képes lenne csak hogy én ne jöhessek össze a lánnyal.... (ha már neki se jó nekem nehogy az legyen) a lány ezzel a sráccal mondhatni jóba van, de a lány tisztába van vele hogy a srác mit érz iránta.. mégis mondhatjuk jóbarátok. Most nagyon félek ahogy elkezdenék "udvarolni" a srác mindenféle hülyeségeket kezdene beszélni rólam a lánynak... de tényleg mindenféle baromságot csak azért hogy nehogy összejöjjön a lánnyal... mitévő legyek?
2011. ápr. 24. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne törödj semmivel, és senkivel, ez a te életed, és lehet hogy mindenfélét mondana a srác, a lány nem biztos, hogy elhinné, én undorodom az olyan emberektől, akik másról nem tudnak beszélgetni, csak egy másik embert beszélnek ki folyton, nem szeretem a másokat kibeszélős embereket, taszítanak, mindig csak keverik azt a bizonyost...

Van is egy pasi, aki mindenkit csak kidumál, jobb témája nincs, és tudom, hogy másnak meg engem beszél ki folyton, már rosszul vagyok, ha mellette kell lennem...

2011. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerelemben és háborúban mindent szabad:)először titokba hajts a csajra aztán már tök mind1 hogy mit beszél a srác ha érez valamit irántad a csaj.
2011. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már szóba került a szerelem és a háború. A rivális srácot érdeklik a te érzéseid? Érdekli, hogy hogyan fogod érezni magad, ha nem jön össze a dolog? Mert szerintem nem, csak az fog számítani neki, hogy elérje a célját. Tedd te is ezt. Ha úgy érzed, hogy vele lennél boldog, akkor ne hagyd, hogy egy másik gyökér az utadba álljon.
2011. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!