Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy fiút, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiút, de úgy érzem túl gyorsan akar haladni..Mit akarhat tőlem? Csak azt?

Figyelt kérdés
Pár hete felvett egy fiú msnre a sulimból. Azt írta, hogy meg szeretne ismerni. Őszintén szólva nem is tudtam róla, amíg fel nem vett... A lényeg, hogy már rögtön az első beszélgetés után azt akarta, hogy puszival köszönjünk+ megöleljük egymást, ha találkozunk. S: Term. nem mentem bele, hiszen nem is ismertem. A suliban csak rendesen (szóban)köszöntünk, nem is beszélgettünk, szóval semmi. Msnre is rég jött fel, azt hittem, hogy elfelejtett. De a minap megint elkezdte írni, hogy mennyire meg akar ismerni és, hogy együtt kéne aludnunk e célból, meg csak dumálnánk. Tereltem, mennie kellett és azt mondta, hogy még megbeszéljük... S: AZT akarja amire gondolok vagy csak én magyarázom bele? (amúgy a fiúnak van bnője)18/L
2009. márc. 5. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem csak AZT
2009. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ne éld bele magad, hogy ezzel a fiúval járni fogtok. Szerintem is csak arra megy, szépen koptasd le. Majd ha nem lesz barátnője, és elkezdtek rendesen ismerkedni, visszatérhettek a témára.
2009. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Elég bénán próbálkozik, ejtsd.
2009. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt. Egyrészt van barátnője, akkor miért akar veled ismerkedni. Ha szakítana is a csajjal miattad, akkor meg tudnál benne bízni, ha összejönnétek? Vajon míg veled járna, nem próbálkozna be így másnál is? Meg mi az, hogy alig ismeritek egymást, de együtt akar aludni. Alvás közben hogyan lehet ismerkedni?

Szerintem hagyd a francba ezt a srácot.

2009. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Küldd el a malac f@szára csomónak! Komolytalan!
2009. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenel még barátkozni sem érdemes:S Hagyd a fenébe az iet:S Nem érdemes az ilyenekel kikezdeni,me a végén ugy is te fogsz koppani,vagy ép mástól fogod megtudni! Én a helyedbe yol megmondanám a magamét,h-h lehet ien bunko a barátnőjével meg ha neki nem kell már a barátnője akko mé nem szakít vele?!:S....
2009. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!