Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha véget ért az első szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véget ért az első szerelem, szerintetek milyen gyorsan lehet túl tenni magunkat az emlékén?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 évet voltunk együtt. Szakitottunk,mert mindketten még fiatalok voltunk (és lehet,h bolondok).

Azóta elmúlt 2 év, nekem és neki is már régóta van párja, de rengetegszer eszembe jut. Nagyon sokszor róla álmodom. És néha úgy érzem, mintha kicsit hiányozna.

Szerintetek mennyi idő kell, hogy elmúljonak ezek az érzések? Vagy soha nem is fognak elmúlni? Esetleg ő volt az igazi, s hibáztunk amikor úgy döntöttünk,hogy külön utakon folytatjuk?


21/L


2011. nov. 8. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki dobott kit?
2011. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg közös megegyezés alapján, de nem voltak gondjaink, egyszerűen csak igy jött. Úgy érztem,h már nem úgy szeretem, mint a pasimat, hanem mint a testvéremet. Ő nem értett ezzel egyet, de beleegyezett.
2011. nov. 8. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma, hogy még ha újra összejönnétek is, jó eséllyel rövidesen újra ezt éreznéd. Így, hogy nem vagytok együtt megszépülnek az emlékek, de tudod te is, hogy oka volt a szakításnak.
2011. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LadyLee ***** válasza:
Teljesen akkor leszel túl rajta, ha jön egy új szerelem. Nekem ez az első kapcsolatom után 3-4 hónappal következett be.
2011. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aranyoskám ***** válasza:
Én nemrég voltam kénytelen szembesülni ezzel a problémával hogy inkább voltam bátyó mint pasi.de mi sikeresen túllendültünik rajta.
2011. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az első szerelmemen 4,5év után tettem túl magam...
2011. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!