Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves létemre 6 éve nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves létemre 6 éve nincs barátom. Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

15-16 éves koromban volt az első és egyben utolsó barátom, fél évig tartott, kihűlt, vége lett. Akkor önbizalommal töltődtem fel, azt hittem, ha volt már egy pasim, hát majd lesz több.

Nem így lett... azóta egyetlen pasim sem volt. De nem is ez a legszomorúbb az egészben, mert elvagyok egyedül. hanem az, hogy egyáltalán nem kellek senkinek. Szó szerint. Olyan semleges vagyok a fiúk/férfiak számára, úgy néznek át rajtam, mintha narancssárga batikolt gatya lenne rajtam. Nyomorult érzés. Mert mikor veszek csini ruhákat és teljes puccba dobom magam (mármint szolidan, de szépen), akkor is, rám néznek és rögtön elnéznek. Semmi reakció. És ez rossz.

Oké, a szint mindig lejjebb és lejjebb csúszott. Bevallom töredelmesen, hogy régen, tinikoromban nagyon magasra tettem a lécet. Most is megvan a szint, ami alá nem mennék, és ehhez ragaszkodom. És pont az a szar, hogy még a legrondább srác sem néz rám a buszon :(

Tudom, hogy a hozzáállás nem mindig jó. Sokat görcsöltem hogy miért nincs pasim. Aztán elfogadtam. Boldog vagyok egyedül. Csak az hiányzik, hogy a lehetőség sincs meg, hogy egyáltalán lehessen barátom. Szűz vagyok igen bevallom ezt is.

HELP me :(

Amúgy gondolom a súlyomra irányuló kérdéseket félretéve, nem vagyok túlsúlyos. Normál a testalkatom. Nem vagyok elöl deszka hátul léc, de a másik véglet sem.


2011. ápr. 24. 14:09
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit írjak,nem vagy egyedül fiúknál is lányoknál is előfordul szerintem egy kicsit befordultál a világtól,otthonülős vagy,ezt veszem ki a szavaidból,bár lehet tévedek.átérezni nem tudom a helyzeted mert csak másfél éve nincs barátnőm:(
2011. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
de még a lehetőséget is elzárod magadtól hogy ismerkedj,ha valaki akarna se tudna neked privátot írni.így nem egszerű
2011. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

mint írtam, nem az a rossz, hogy nincs senkim. Teljesen b

Boldog tudok lenni így is. Az fáj, hogy lehetőségem sincs arra, hogy randizzak, hogy párkapcsolatba belépjek. Igen valóban vannak befordulós időszakaim, de ennek semmi köze ahhoz, hogy ennyi ideje nincs senkim. Nem vagyok otthonülős - sőt - imádok menni-menni, felfedezni. Kint éltem majdnem fél évet külföldön, nyáron is megyek, tehát nem vagyok egy-helyben-toporgós típus. Igaz, ami igaz, bulizni nem szeretek, a szórakozóhelyeket utálom, de amikor néha megyek, akkor sem más a szitu.

2011. ápr. 24. 14:17
 4/54 anonim ***** válasza:

22 éves ffi vagyok. Nekem sem volt barátnőm, mi több általános iskolás koromban volt, mikor 4-3-os voltam.


Nekem sem volt semmiféle nemi kapcsolatom.

2011. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
az internetes ismerkedés nem az én asztalom úgy érzem.
2011. ápr. 24. 14:18
 6/54 anonim ***** válasza:
de hát ha a valós életben nem megy,akkor valahol csak meg kellene próbálni,vagy nem így érzed?
2011. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
Figyu küldesz egy képet és megmondom hogy miért kerülnek a fiúk! Hidd el mindenen lehet változtatni! Ismerkedni pedig bárhol lehet! Lányként sokkal egyszerűbb! Ha emberek között vagy mosolyogj, flörtölj, bulizz! Ne zárkózz el ha odamegy majd hozzád egy pasi! Kb ennyit tudnék mondani!
2011. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
A testalkat csak egy pontja az első benyomásnak. És nem csak a szépség számít már első ránézésnél sem. Elképzelhető, hogy egy lány amúgy szép, de olyan képet vág, amitől az ember életkedve is elmegy azonnal, ilyenkor nem csoda, ha egyből továbblépünk. Nem mondom, hogy ilyen vagy, de ez is egy lehetőség. Sosincs veszve semmi. 21 évesen fiatal vagy, bármi lehet még. Persze az, hogy éppen nincs senki, az mindig rossz.
2011. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet.
2011. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

Sajnos a problémádat nem tudjuk megoldani. Önsajnáltatás helyett tenni kellene valamit. Meg kell ragadni a lehetőségeket. Mindenki nagyjából ugyanazt a választ írni, amit már te is tudsz amúgy magadban. Minden rajtunk múlik végső soron. De még egyszer leírom: ismerkedj, menj el barátokkal, stb. Mozdulj ki. Aztán majd úgyis alakulnak a dolgok. Neked van esélyed, mert lányokra mindig akad fiú. Viszont rám a nők hüle és fura mentalitásuk miatt aligha fognak velem ismerkedni. Tudod, nincs annyi tapasztalatom, mint egy 40 éves pasinak. Az egy-3 évvel idősebb csajok, nem jönnek össze fiatalabbakkal, mert az ciki.,. A fiatalabbak meg azért, mert nem vagyok elég tapasztalt, idős.


Nem is beszélve arról, hogy hallássérült is vagyok (nagyothalló), az ilyen személyekkel/lényekkel szintén nem kavar egy modern kori gondolkodású úrhölgy. Ma már a szép leányokat nem szerelmes levéllel lehet meghódítani, sem pedig jó modorral, hanem sok humorral, pénzzel, és semmi testi fogyatékossággal.


Szóval neked több az esélyed hidd el.

2011. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!