Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 79/65/84 (mell/derék/csípő)...

79/65/84 (mell/derék/csípő) 160cm és 51kg vagyok,14 éves lány. Vélemények? Ez ideális? Kell változtatnom?

Figyelt kérdés
Milyen mozgásokat végezzek,hogy megtartsam ezt/javítsak rajta?
2009. ápr. 9. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó, akár még ha hízol pár kilót, az se lesz katasztrofális, még akkor is jól fogsz kinézni.

Külön alakformálás miatt Neked nem kell mozognod, csak akkor járj el valahova, ha az alakodtól függetlenül szereted az adott sportot, "önkínzásból" nem szükséges. :)

2009. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!!

Köszi szépen a válaszodat!Igazából tornázni azért szoktam,mert van egy kis fölösleg a combomon és a hasamom.De ha már tornázok akkor vegyesen,mindent megmozgatok!:)

Írjatok még lécci(:

2009. ápr. 9. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most még jó, de vigyázz is, hogy így maradjon. Természetesen 2-3 kg plussz még belefér. De azért ne feldkezz meg róla, hogy még csak 14 éves vagy, pár év múlva még "erősödni" fogsz. Hidd el gyorsan jönnek majd a kilók fel.
2009. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Talán a pocakodból még mehet 1-2 centi, de egyébként teljesen normális az alakod. Fiatal vagy még, fejlődésben, tehát csak mozogj sokat és ne nagyon fogyózz (nincs is rá szükséged). Néhány hasizom gyakorlat, uszi a Balcsiban nyáron, tesi óra és tökéletes alakod lesz. :)
2009. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Milyen már,hogy megkérdezed jó-e ahogy kinézel!?Szedj fel 25kg,vágasd le a hajad,tetováltass...tiszta gáz
2009. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jo igy az alakod !!

de meg rengeteget fogsz fejlodni biztii !!

ugyhogy ne meregesdd emg magad habar jo ha formaban tartod magad es mar ilyenkor is van eszed es arra torekedsz hogy ne hogy elhizz !!

Amugy emg sokat fog noni a meleld is.. csipod is sokat fog szelesedni..

szoval most jo vagy igy es vigyazz hogy azert ne hizz sokat maradj cisni midnig !!!

pusz

2009. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amugy az egyik ironak --> tudjatok milyenek a tinik.. en is az vagyok...

es meg nem magabisztosak... es fel hogy ne hogy valami ne legyen jo rajta vagy hogy ne feleljen meg a sracoknak :P

ez igy van rendjen..

szeritnem jo hogy megkerdezte legalabb emgnyugszol hogy kis csini vagy es bizti a sraock is korbe allnak :)

2009. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

15:09-es:

Ha nem ujjacskának lennének,akkor én most min. -20-ast adnék Neked!Mellesleg te sosem tettél fel olyan kérdést,ami vkinek nem tetszett?

Amúgy köszönöm mindenkinek a választ!

Hát nem éppen állnak körül a fiúk,de általában nem is zavar!Jó persze néha jól esne,de mikor látom,hogy a "nagycsöcsű" vagy "vagány" lányoknak belemarkolnak a fenekükbe meg ilyenek...hát inkább nem kell ilyen!:)

De ha eljön az én időm majd megtalál az igazi!:D

2009. ápr. 9. 16:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajj am akinek van tippje az írjon még!
2009. ápr. 9. 16:40
 10/10 anonim válasza:
fúúú de régi kérdés.. Azóta hogy vagy, kedves kérdező? :DDD
2012. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!