Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tennéd a párodnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennéd a párodnak, ha hirtelen meghízna? Nem betegség, nem terhesség miatt.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
dehogy tenném szóvá!Azért hogy szegénynek rosszul essen.Dehogyis.:)Különben is én így is úgyis szeretem a barátomat.Ezen nem változtat pár kiló.:)
2011. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Miért bántsam meg? Ő is látja, érzi magán ha hízik. Majd tesz ellene. :)
2011. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én minden nap b@szogatnám vele az tuti =DDD
2011. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elrángatnám futni, meg tornázni magammal.
2011. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat=)

b@szogatós, ez azért nem szép:/

2011. ápr. 24. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha! Eleve a macisabb pasik az eseteim, úgyhogy a páromnak még nyugodtan van mit magára szednie, még örülnék is neki. :)
2011. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen! Ha szeret és fontos vagyok neki, akkor akarjon nekem tetszeni, és ez fordítva is igaz. Ha nagyon elhízna mondanám neki h változtasson.
2011. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Aki nem szól ezért, az ő baja, de a párom akarjon már tetszeni nekem. Az a baj az emberekkel h a kapcsolatban elkanászodnak és egy idő után már nem foglalkoznak magukkal. Hát ez nagy baj!!!
2011. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, de Őt egyébként is sokkal jobban zavarná mint engem. :)


21f

2011. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt a taktikát folytatnám, hogy én is zabálnék ész nélkül majd amikor megvan az eredmény elkezdenék nyávogni, hogy futni kellene... Így elrángatnám magammal fogyni és megkérném, hogy ő se egyen este, mert azzal engem kínoz! :)
2011. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!