Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Legyek szörnyeteg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Legyek szörnyeteg? Kinek a boldogsága a fontosabb?

Figyelt kérdés
Szóval, a barátnőm szerelemes egy fiúba. Jártak is 3 hónapot...aztán szakított vele a srác. De miközben jártak, felvett msnre. Hát már az első percekben feltűnt, hogy milyen gyönyörű a szókincse. Aztán amikor fél óra múlva belinkelte az egyik számomat, ami mivel metalcore, eléggé "ritka", tehát nem Katy Perry. Hogy ez a dolog nekem mennyire bejött! Majd szinte mindenről eltudunk beszélni. Szóval a fazonnal jól elvoltunk. Aztán a hapsi legjobb barátja, akivel nagyon jó barátságba vagyok, elmondta, hogy vigyázzak, mert kezd rám furán nézni a csákó, nehogy elcsábítsam a barátnőm elől..Na és aztán szakítottak, és rá 2 hétre, amikor éppen hajnali egykor msneztünk, vallotta be, hogy szerelmes belém. Persze akkor már tudta ezt az egész baráti társaság, így megtudta a haveri társaság, és erre megtudta a legjobb barátnőm is....na ez kellett. Én meg amint megtudtam hogy ő is tudomást szerzett efelől, felhívtam és elkezdtem ordibálni, hogy ne utáljon, nem fogok vele járni, ne utáljon, nem fogok vele járni, megígérem. De most 3 napja azzal zaklat, hogy nem akarja tönkretenni a boldogságunkat, és sosem fogja megbocsájtani magának, ha miatta nem jövünk össze....de én meg nem akarok szörnyeteg lenni...áhh, mit tegyek?
2011. ápr. 24. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne legyél szörnyeteg. Ez egy roppant kellemetlen szitu. Ha a fiúnak másik barátnője lenne vagy idősebb lenne és nős lenne, nem lenne vészes szörnynek lenni. Viszont ez esetben szerintem tényleg a barátság a fontosabb. Ha igazi és mély.


Persze ha más oldalról nézzük, az idő mindent megold, a barátnőd talál másik fiút és kiábrándul és akkor minden a régi lesz. Nagyon nehéz a barátságot és a szerelmet egy lapra tenni.

2011. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!