Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi, hogy reagál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi, hogy reagál? Mire gondol ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác és szeretném jobban megismerni,de félek a visszautasítástól.Napok óta megírtam egy sms-t,itt tartogattam a telefonomban.Nem mertem elküldeni.De most megtettem.Az állt benne,hogy ha van kedve,jöjjön le hozzám.Egyedül élek és ezt ő is tudja.Nem tudom mire gondolhat most.Erre lennék kíváncsi,hogy nektek mi a véleményetek!?
2011. ápr. 25. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
én utálom ha egy csaj nyomul . ha a fiú akar valamit ki fogja mutatni :)
2011. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"én utálom ha egy csaj nyomul . ha a fiú akar valamit ki fogja mutatni :)"


Látszik h ezt se férfi írta...

2011. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig ebben legyen egyenlőség. Valamit illik válaszolni. Ha kölcsönösek az érzelmek, jóra számíthatsz. Remélem.
2011. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

tetszik a srác, és ismered, de mennyire ? tehát csak annyira hogy köszönsz neki vagy valami?:D vagy szoktatok beszélgetni?


mert ha mondjuk én az egyik olyan csajtól kapnék egy ilyen smst akivel csak köszönünk kb , hát :D kicsit meglepődnék az biztos először, de ha jó csaj akkor tuti hogy átmennék hozzá :D


de ha beszélünk rendszeresen , meg minden akkor semmi, minden izé nélkül átmennék hozzá :D

2011. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

" "én utálom ha egy csaj nyomul . ha a fiú akar valamit ki fogja mutatni :)"


Látszik h ezt se férfi írta..."


jah :D én is ezt akartam írni , tuti csaj írta, vagy ha nem akkor meg b*zi:D

2011. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát annyi volt,hogy találkoztunk vagy háromszor,de sokat beszélgettünk meg nagyon udvarias és kedves volt.Megsimogatott és átölelt.De ennyi és nem jelentkezett.Én meg azóta sokat gondolok rá!Meg arra,hogy ezt miért csinálta!Nem is tudom,hogy ezeket a dolgokat minek vegyem!?Nem értek semmit! S.O.S.!!!
2011. ápr. 25. 10:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nem gáz szerintem,egy férfi meg egy csaj egyenrangú felek,ha megvan az a bizonyos szikra,bárki kezdeményezhet,ez már a 21. század.Bizotsan meglepődött egyébként,de ha vonzódik Hozzád,akkor jól esett Neki,és legyezgette a hiúságát.Több,mint valószínű ez esetben,hogy hamarosan válaszol,és elmegy Hozzád.

Ha nem így lesz,és válaszra sem méltat,akkor se szomorkodj,legalább tudni fogod,hogy nem vesztettél semmit,és továbbléphetsz.

Én szorítok Neked amúgy!!! :-)))

2011. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!Köszi!Várom a további válaszokat! :)
2011. ápr. 25. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy bátor voltál, és meg merted tenni.

Most már csak őrajta múlik, hogy mi lesz belőle.

2011. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én szeretem ha a csaj nyíltan megadja a "zöld jelzést" és nem elhajt, meg kerül (utána meg kiderül, hogy Ő is többet szeretett volna) 19/F
2011. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!