Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van abból, hogy a barátom más lányok képeit kommentálja, és lájkolja! Lehet, hogy szeret, de nem tart elég jó csajnak, és ezért kifelé kacsintgat?

Figyelt kérdés

Bár szép arcú lány vagyok, de eléggé fiús alakom van, nincsenek cicijeim szinte. Tudom, hogy szeret, de akkor miért csinája ezt? Nekem ez nagyon zavaró és önbizalomromboló. :(

Egy 22 éves lány


2011. ápr. 25. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy kicsit túl féltékeny vagy.
2011. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ez téged zavar. Ha ennek ellenére nem változtat, akkor lapát.
2011. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
MÉg jó hogy zavar. Ha nagy cicid lenne, akkor is zavarnia kellene. Ez a pali paraszt, kifelé kacsintgat....
2011. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

13:07


Ezt komolyan gondolod? Ha a barátnőm azért dobna ki, mert merészeltem kommentelni mások képeit, sőt még egy lájkot is el mertem ereszteni, még meg is köszönném neki, mert megszabadított egy túlzottan féltékeny, önértékelési zavarokkal küzdő libától.


Nehogy már attól a gyökér fészbúktól függjön egy kapcsolat...

2011. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
13:13 - És szerinted nem gyökérség kidobni valakit azért, mert kevés az önbizalma? Milyen lelkivilágod van neked?!
2011. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most eléggé nagyképűen fog hangzani, de én elég jó csaj vagyok, eléggé el is voltam szállva magamtól, és tultengett bennem az önbizalom és az én barátom is ezt csinálta...olyan szinten lement ez önbizalmam hogy kb. már semmi nincs, megalázónak éreztem hogy itt vagyok neki én és más lányoknak kommentelget! Ebből lett egy nagy veszekedésünk, ő nem értette meg miért akadok ki ezen szerinte tul reagáltam, de miattam abbahagyta, nálunk volt már probléma is sose bíztam benne, keveset voltunk együtt....szakítottunk és most próbálok visszatalálni a régi önmagamhoz!


Egyébként a mai napig szánalmasnak találom azokat a pasikat, akik minden csaj képét lájkolják, kommentelgetik...neke ez ugy jön le hogy annyira szerencsételnen hogy nem tud összeszedni magának egy csajt és neten bokolgat meg próbálkozik mindenkinél aki mozog!

2011. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt csinálja,nem szeret.
2011. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ja,és ez nem fészbuk-dolog,valszeg életben is ezt csinálja
2011. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy lájkol pár képet és kommentelget, még nem dől össze a világ, bár nem írta a Kérdező, hogy milyen kommenteket írogat a barátja. Ha barátságos dolgokat ír, és nem ilyen "hűűűű de sexy vaaaagy" -típusúakat, akkor szerintem nem vészes. Elvégre egy srácnak lehetnek lány barátai, ettől még nem kacsingat kifelé. Ha nagyon zavar ez téged, Kérdező, beszéld meg vele, mondd el, hogy téged ez zavar, de ne támadd le, nem kell túlreagálni szerintem.

19 L

2011. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem is bosszantana
2011. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!