Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ember szeret valakit, de mégis másfelé kacsintgat?

Figyelt kérdés
(pedig nem olyan tipus... )
2008. jan. 8. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek írtam a legrosszabb esetet uh olvasd tovább!!!


1.lehet h kezd téged unni kicsit(akk vigyetek a szexuális életetekbe egy kis színt)


2.lehet h kíváncsi másokra is


3.lehet h csak egy olyan szakasz van az életében hogy nem bír nyugton maradni...


4.lehet h tévedsz és nem is kacsingat másfelé


5.lehet h csak féltékennyé akar tenni


6.lehet h nem adsz meg neki mindent amire szüksége van(amire vágyik)


7.lehet h csak kacérkodik a gondolattal hogy egy helyes fiú/lány megpróbálja őt elvenni tőled(ettől még téged szeret)


én ezekre gondoltam így hirtelen


pussz

2008. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De az is lehet h anyira nem is szeret, mert akkor nem kacsingat az meber félre.a fellángolás nem szeretet.
2008. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
96%

A férjemmel 9 éve vagyunk együtt, jóban-rosszban. Tavaly volt egy komoly betegsége, 29 éves. Teljesen őszinték vagyunk egymáshoz, tudom, hogy van egy lány, akivel jóban van. Még nincs szex, de kacérkodnak.

Megkap itthon mindent, szeretjük egymást, de nem fogom tiltani. Valami megváltozott benne, egy kicsit élni akar, nekem pedig még ez belefér.

Ettől nem szeretjük kevésbé egymást, és az őszinteség is megmaradt, ami nagyon fontos.

Minden ember életében eljöhet ez, egy fordulat, amire nem számítottunk. És tény, hogy ő se olyan típus..

Minél jobban tiltod, szerintem annál hamarabb elvesztheted, mert ha más nem, akkor a bizalom és őszinteség tuti megtörik. Azt már nehezebb lesz vissza szerezni. Biztos nem mindenki ért ezzel egyet, de egy kis szabadság kell mindenkinek.

Azt azért hozzáteszem, hogy én nem kacsingatom kifelé emiatt:)

2008. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó, kivácsi lennék, mi lett azóta
2015. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!