Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna titeket ha a párotok (fiú) 4-5 cm-vel alacsonyabb lenne? Írjanak olyanok is akiknél érvényes ez a felállás!

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és biztonságra vágyom egy fiú mellett, fizikálisan is. Bár azt mondják egy igazi nő és férfi a magasságkülönbség ellenére sem veszít nőiességéből/férfiasságából. Az agyam azt mondja nem olyan nagy probléma, de legbelül zavar.


Vélemények, sztorik érdekelnének. Szerintetek azért megér egy randit, mert úgy gondolom van annyi eszem(talán), hogy csak ezért nem jönnék össze valakivel.


2011. ápr. 25. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ebből nem lesz nagy kapcsolat,ha már az elején a méret foglalkoztat
2011. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem számít főleg, hogy te 170 centi vagy.

Én 160 vagyok úgyhogy engem zavarna ha tőlem is alacsonyabb lenne.

De ha ilyen 170 lennék akkor tuti nem:) Ha megnyerő a személyisége akkor nem zavarna.

2011. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindenképp zavarna. Persze, nem a külső számít, meg ha nagyon beleszeretnék egy nálam alacsonyabb fiúba, biztos még össze is jönnék vele, mert a szerelem vak, de ha mennék vele az utcán, vagy be kellene mutatnom valakinek, nem tudnék rá büszke lenni, na igen, ő a jövendőbelim... (Mondjuk mivel 158 cm vagyok, szerintem ez nálam csak elméleti kérdés.)
2011. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam együtt tőlem 5centivel alacsonyabb pasival. Engem nem zavart csak az "ismerkedési" szakaszban. Azért van idézőjelben, mert csoporttársak voltunk.

Miután összejöttünk engem nem zavart. Elmentem vele bulizni, sétálni, sőt még 10cm magassarkú cipőt is vettem fel hozzá. Anyámék nem voltak ilyen lelkesek:S Ők tiltották a kapcsolatot így titokban tudtunk csak találkozni. De 1,5évig együtt voltunk. és nem ez miatt lett vége. és egyikünk sem veszített. sem én a nőiességemből, sem ő a férfiasságából. De azért most van egy majdnem 2méteres barátom és össze sem lehet hasonlítani a két érzést. Jobb egy magasabb fiúval, mint egy alacsonyabbal. Ez a tapasztalatom. De valakinek lehet, hogy összejön és boldog élete lesz alacsonyabb pasi mellett is. A szerelem nagy úr:) és ha igaz a szerelem az mindent legyőz:)

22/l

2011. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem mi a gond azzal ha alacsonyabb egy pasi, nekem semmi gondom ezzel, ugyanúgy lehet jóképű, kedves, akármi, ugyanúgy férfi mint ha magasabb lenne. Szerintem azzal van gond hogy úgy nevelték fel a legtöbb embert hogy ezt belenevelték hogy a férfinek kell lennie a nagyobbnak, erősebbnek hogy megvédje a nőt. De ez baromság. Én is nő vagyok, sose érdekelt ki milyen magas. A hiba abban van aki emiatt akár szégyelli is a barátját mások előtt. Annak el kéne gondolkodnia hogy ugyan miért is...


Téged miért zavar "legbelül"? Egyáltalán hogy zavarhat belül, mikor igazából tisztában vagy vele hogy a magasság nem számít semmit?

2011. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Éppen azért zavar talán "legbelül" mert a kultúra, az emberek ezt nevelték belém, hogy a férfinak erősnek, magasnak kell lennie.


Talán kisebbségi érzésem is van az miatt, hogy ilyen magas vagyok lány létemre. Sokan csak azt látják, hogy magas vagyok és ezáltal biztos határozott és magabiztos. Mert ezt társítjuk a magabiztossághoz. Mindezt annak ellenére, hogy vékony vagyok(51 kg). Rögtön kizárják azt, hogy törékeny lennék. Pedig a lelkem törékeny.


Egy alacsonyabb fiú meg talán pont ezeket a komplexusaimat hozza ki belőlem:S Arról nem is beszélve, hogy biztonságot tud-e nyújtani fizikálisan is. Odabújni hozzá, a mellére hajtani a fejemet stb..

2011. ápr. 25. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha így érzel akkor ne jöjj össze vele. Még össze sem jöttetek de már ilyeneken aggódsz, akkor nem hiszem,hogy a kapcsolatotok felhőtlen lenne.

Biztos, hogy vannak 180-90 centis pasik, akik szívesen összejönnének veled. A komplexusaidat velük biztosan eltudnád felejteni. A srácot egyébként azt tudod, hogy őt zavarja-e a magasságod? lehet, hogy őt meg pont az zavarja, hogy alacsony hozzád.

2011. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Őt nem zavarja, csinosnak talál. Én is őt, de ez zavar egy picit:(
2011. ápr. 25. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:
És fizikálisan miért ne tudna biztonságot nyújtani? Ennek aztán tényleg semmi köze a magassághoz.
2011. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!