Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnék kiszámíthatatlan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék kiszámíthatatlan?

Figyelt kérdés
Sajnos ő még nem szerelmes belém 4 hónapja vagyunk együtt..viszont rólam ordít,hogy fülig szerelmes vagyok.Mindig mindent megteszek érte még olyan sincs hogy ne vegyem fel a telefont ha hív..sajnos a találkozókra nem tudok nemet mondani,mert így is keveset találkozunk:(
2011. ápr. 25. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
öh, nem igazán értem..ha már kapcsolatban vagyoktok, miért akarsz kiszámíthatatlan lenni? Szerintem te csinálod jó, hogy rá fordítod a figyelmed! Ez nem túlzás, hiszen te írtad, hogy keveset tudtok talizni. Ez a normális. Fura lenne, ha leszarnád, amikor keres.. Úgy érzed ezért nem szeret még a srác? V
2011. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy mi a gond? (ez lemaradt:) )
2011. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi ezzel a baj?? Szerintem ez a normális.
2011. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hgy érted,hogy mi vele a baj és ez a normális? mire gondolsz?:)
2011. ápr. 25. 21:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondolom,hogy mivel tudja,hogy szeretem és mindent megteszek érte ezért IS nem lett szerelmes..illetve van 1 tulajdonságom ami taszítja ( erőszakos vagyok) de ezt csak pár napja mondta el,amikor majdnem szakítottunk mert elbizonytalanodott annyira zavarta ez..de megígértem hogy erre odafigyelek
2011. ápr. 25. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Pff..hát nekem fura ez a srác részéről..Mintha nem is akarna veled kapcsolatban lenni. Beszéld meg vele, hogy akkor ő mit akar ebben a kapcsolatban, ha nem ezt, amit te nyújtasz! (első voltam)
2011. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kiszámíthatatlan akarsz lenni?

Írj egy ilyen SMS-t, "Kedden találkozunk, ja, és hozz magaddal gumikacsát"

Vagy bármit érdekes tárgyat. Azzal a tárggyal találj ki valamilyen játékot.

Randin: fogd meg a kezét, és indulj el valamerre. Ha kérdezi, hova mentek, ne mondd meg. Ne vedd fel mindig a telefont. Kérj tőle szívességeket. Random időpontokban csapj a seggére. Hívd nyuszinak, aztán ribancnak.

Vegyél neki egy tábla csokit, és pont mielőtt odaadnád bontsd fel és tömd a szádba stb. stb.

Mindegy,csak spontán és aranyos legyen

(szóval ezeket ne undok arccal, vagy rossz szándékkal add elő)

2011. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a gumikacsás tippeket még én is jót nevettem:D


első: nem az a baja,hogy szeretem és mindent megteszek ezeket csak én gondolom hogy így nincs meg a kihívás:) mert ugye én meg folyamatosan bizonytalanságban érzem magam és így az érdeklődésem meg a hú de szerelmes vagyok érzés folyamatosan megmarad nála problémának az erőszakosságomat értettem:)

2011. ápr. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!