Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális h a barátnom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h a barátnom nem akarja h kinyaljam?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok errol ?
2011. ápr. 26. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Normális, nem mindenkinek ugyanaz a jó. Azt tedd vele, amit élvez, ne feltétlenül azt, ami "megszokott".
2011. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet normális. Nem mindenkinek jön be az orális szex. De ez idővel változhat.
2011. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen az, nem mindekinek jön össze mindig minden, ahogy már előttem is írták.
2011. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze.Beszéld meg vele miért, és mindig tegyétek azt amit mindketten szeretnétek.Ne legyen erőszak semmi.

De az is lehet, hogy ezzel kapcsolatban csak parázik valami hülyeségen... amit megbeszéléssel ki tudtok küszöbölni.

2011. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat.. :)
2011. ápr. 26. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy amúgy undorodik tőle, mert nem látja értelmét. Aztán egyszer szépen lassan elpuszilgatsz végig a testén a csiklójáig és megnyalogatod, akkor nem fog ellenkezni :)
2011. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom h undorodat tole egy lány, az csak neki jó :)
2011. ápr. 26. 10:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem próbálja, nem tudja, hogy neki jó. És a ténytől undorodik, hogy mi is történik akkor, amikor kinyalod. Van aki undorítónak tartja, ezért zárkózik el előle.

De olyan is van, akinek tényleg nem jó, nem élvezi. Én szeretem ugyan, de nekem is jobb, amikor a fiú kézzel csinálja, mint mikor nyelvvel. De ez valószínűleg azért van, mert még nem találkoztam olyannal, aki igazán jól csinálta volna orálisan.

2011. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jaj értem.. koszi :)
2011. ápr. 26. 10:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szeret mindent. Lehet hogy volt negatív élménye, vagy nem volt még egyáltalán ezzel kapcsolatban semmilyen élménye, ezért nem akarja.

Hány évesek vagytok?

Egyébként azt gondolom, hogy ha már a szexnél tartotok egy kapcsolatban, akkor bizonyára olyan a viszonyotok, hogy tudtok erről beszélni. Fontos szerintem, hogy egy jól működő párkapcsolatban a felek tudjanak beszélni ezekről a témákról is.

Hajrá!:)

2011. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!