Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ha a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha a baratnom ilyet tett velem? Ha hibas ha nem hibas akkor is fel kellett volna hivjon. Es ha tenyleg lefekudt vele akkor miert mondta mindig hogy utalja?

Figyelt kérdés
15L Van egy fiu akibe szerelmes vagyok es mar kb.1,5 eve jarunk,minden jo volt le is fekudtunk es dult a lamur,de sokan mondtak,hogy a fiu megcsal es hogy nem valo nekem mert o 23 eves es csak azert van velem hogy kihasznaljon!Rajottem hogy igazuk van es a mult heten szakitottam vele.A szakitasunk napjan beszeltem valakivel,akibe megbizok es o azt mondta nekem hogy a legjobb baratnom,aki olyan volt mintha a noverem lett volna, lefekudt a szerelmemmel es egy masik fiuval 1mas utan.Felhivtam a lanyt de a tesoja vette fel es elmondtam neki mi a szitu ,o elmondta a baratnomnek es a csaj egy heten keresztul fel se hivott,kikapcsolta a telojat,es vegre amikor ravette magat hogy beszeljunk,mindent tagadott!!!!
2011. aug. 23. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

EZÉRT TANULJÁTOK MEEEEEEEEG



IDŐSEBB HUSZONÉVES ÉRETT FELNŐTT GONDOLKODÁSÚ FÉRFI NEM AZÉRT FOG FEL EGY 15 ÉVES KIS BOLOND NAIV CSITRIVEL, MERT ANNYIRA SZERETI, CSAK A SZŰK PUNCI KELL NEKI. HÜLYÍTI 4HÓNAPTÓL EGÉSZEN 4 ÉVIG ÉS UTÁNA HA MEGLETT NEKI PÁRSZOR DOBJA A GEC!BE.

ÉS EZ ÍGY IS MARAD HA A FEJETEK TETEJÉRE ÁLLTOK AKKOR IS.

2011. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos az elsőnek igaza van. :-(((

Csak a friss hús kelett Neki. Anyukád tudja?

2011. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

próbáld meg elfelejteni ezt a hazug disznót csak kihasznált sajnos:( szerintem nézz körül a suliban meg a városotokban hátha akad egy pasi AKI VELED EGYIDŐS VAGY 1-2 ÉVVEL IDŐSEBB

és az ilyen HUSZONÉVES PASIKAT MEG ELKELL FELEJTENI MERT CSAK KI AKARNAK HASZNÁLNI PÁR ÉJSZAKA EREJÉIG legalább egy tapasztalatszerzéshez ez jó volt

2011. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
73%

Teljesen egyet értek az elsővel...

Aki 23 évesen komoly kapcsolatot akar, az nem egy 15 éves lánnyal fog összeállni.

2011. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
elsőnél a pont =/
2011. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit furcsállom az eddigi hozzászólásokat, mert én (25/f), ha kihasználnék és meg szeretnék d*gni egy 15 éves csajt, akkor nem járok vele másfél évig. Persze nem vagyunk egyformák, de minek húzna le valaki másfél évet egy csajjal, ennyit nem ér CSAK a 15 éves punci, szerintem.


A kérdésre válaszolva: hallottál egy harmadik embertől egy nem bizonyított állítást a barátnőddel kapcsolatban, erre azonnal bemártottad a családja előtt. Képzeld el, hogy ülsz otthon, és mondjuk édesanyád számonkéri rajtad, hogy a legjobb barátnőd most hívott, hogy dugtál az ő barátnőjével. Pontosan ezt csinálnád te is, felhúznád az orrod, és hozzá sem szólnál!

Persze, lehet, hogy igaz a pletyka, de, ha nem, akkor f*szán vérig sértetted a legjobb barátnődet épp akkor, amikor a legnagyobb szükséged lenne rá... No comment.

2011. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
*barátjával szex, nem barátnőjével, elírtam sry
2011. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

élő példák a barátaim csak azért fűzött 3év 8 hónapon át egy 14 éves lányt, hogy meghúzza.Miután meg lett neki 4 hónap után dobta.

Nem tudni a férfiak szeretnek megküzdeni,vagy valamilyen furcsa pszichológiai magyarázattal kellene ezt megválaszolni, de képesek időt és pénzt nem sajnálni 1 14-16 éves lányra, hogy meghúzzák.

2011. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jo lehet hogy csak a "friss hus" kellet neki,most mar en is rajottem,de rosszul esik!!!Anyum csak azt tudja hogy jarunk es hogy lefekudtunk,elmondtam neki,eloszor rosszul esett neki,de utana nem ellenezte,mert o ugy gondolja hogy ha nagyon akarnam igy is lefekudnek egy fiuval,akit szeretek,es igy jobb hogy mindent elmondok neki
2011. aug. 27. 14:42
 10/15 A kérdező kommentje:
11:04-nek pedig nincs igaza,mert a harmadik ember az egy ojan illeto aki biztos hogy nem hazudna es az en volt szerelmem dicsekedett el neki evel!!!Direkt nem a szuleinek mondtam,hanem a battyanak,akivel szokott beszelni az ilyen dolgokrol,es nem azert mondtam el neki hogy bajt csinaljak,hanem azert hogy beszeljen vele...mert a legjobb baratnom az meg mindig valahogy a legjobb baratnom!!!En,ha rollam ilyet allitananak akkor felhivnam ,es beszelnek vele,nem ra 1 hetre hivnam es ugy csinalnak mintha semmi sem tortent volna!!!!es szerintem nem sertettem verig.......ennyi
2011. aug. 27. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!