Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Ti is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ti is így reagálnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Ha meg akar símogatni/maszírozni egy lány akinek tetszel, mikor nem engednéd neki, és küldenéd el?

1. tudod, hogy tetszel a lánynak

2. nem tudod, hogy tetszel a lánynak

3. sejted, hogy tetszel a lánynak

Azt nem tudom, tetszem-e a srácnak, de gondolom nem, mert hangosan kiabálta amikor hozzáértem, hogy neeee, de az is igaz, hogy olyan vörös lett mint, a paprika.

Bár ezek után tisztába vagyok vele, hogy nem érdeklem, csaki kiváncsi vagyok más pasi, hogy reagálna.


2011. ápr. 26. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szűzike még a szentem, nem tudja mit kell ilyenkor :D
2011. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nekem nem tetszik a lány)
2011. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát állítólag sokat csajozik bulikba, meg már 21 éves.
2011. ápr. 26. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Berosált a p.nakoboldtól.
2011. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg múltkor egy nő haverja, de 100% csak haverja megsímogatta az arcát, azt bezzeg hagyta, meg nem lett vörös sem az arca, de azért nem hittem volna, még ha nem is tetszem neki, hogy így reagál.:O
2011. ápr. 26. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a lány. Ebben az egy esetben.
2011. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gabtor válasza:

Már ne is haragudjatok de pont az ellenkezőjét vallom az előttem szólóknak.Épp az a lényeg hogy ha nem tetszik a leányzó akkor hidegen hagy hogy ''megsimogat,masszíroz''.

Ha valaki tetszik nekem pont az van hogy zavarba jön az ember és próbál belőle kihátrálni minél hamarabb ilyen fajta dolgokkal mint amit írtál is. A vörös paprika meg csak rátesz 1 lapáttal :) Szóval igen tetszel neki csak gondolom meglepődött :D Sok szerencsét !

2011. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet , hogy hideg volt a kezed ???
2011. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem mikor barátnőm először megölelt mikor kettesbe voltunk remegtem mint a kocsonya
2011. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem volt hideg a kezem...

Hát most állítólag lett neki valakije, ebbe a pár napba.:O

DE érdekes, mert látszik is rajta, hogy más lett, olyan fura, nem poénkodik, távolságtartó, pedig olyan kis édes volt, de az a lényeg, hogy Ő boldog legyen, pedig már azt hittem hátha lesz köztünk valami, nem tudom olyan kis szomorú volt, pedig ilyen esetbe boldognak kéne lennie nem?:O

2011. ápr. 27. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!