Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, megbocsássak e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, megbocsássak e vagy ne?

Figyelt kérdés
6 hete hogy elég csúnyán elküldött a fenébe a legjobb barátom.Ez a 6 hét maga volt a pokol mert nagyon hiányzott és nagyon szenvedtem a hiánya miatt!Hébe hóba rám írt csak azért h a fejemhez vághassa mennyire megbántottam!Tegnap este meg rám írt és bocsánatot kért mind azért amit mondott és tett!Mert h rá jött arra h nem én vertem át,csak rám akarták a balhét kenni!Nem tudom mit tegyek..Meg bocsássak vagy ne?Nagyon féllek hogy megint ha bármi lesz akkor én leszek neki a rossz :S Az szívem azt súgja h bocsássak meg neki,de az eszem ellent mond..Segítség :(
2011. ápr. 27. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
én megbocsájtanék neki a helyedben, de ha a későbbiekben mindig ez fog az eszedben járni, akkor érdemes hagyni az egészet a francba... (mellesleg érdemes azon is elgondolkozni, hogy ilyen-e egy barát? főleg, hogy a legjobb barátod /mondom ezt én, akinek 1 barátja sincsen, na mind1/)
2011. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adj neki még egy esélyt, de a következő húzánál ints búcsút.
2011. ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem sincsenek nagyon barátaim!Benne bíztam egyedül!Ezért is nem tudom..Most olyan furcsa érzések kavarognak bennem..Tegnap este sokkot kaptam amikor bocsánatot kért :(
2011. ápr. 27. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:

bocsáss meg, könnyebb és jobb lesz, mindkettőtöknek :)))

halgass a szívedre

2011. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*hallgass a szívedre ! :)))
2011. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megbocsájtok neki..de akk se lesz már minden olyan mint régen volt..Mivel az a bizonyos "tüske" ott lesz mindkettőnkben
2011. ápr. 27. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

na, ne.... meg kell kisérelni, teljesen megbocsátani,

akkor a tüske eltűnik

jó gyakorlat- ez fontos, és sokszor kell az életben, és csak ez tudja a fájdalmas terheket megszüntetni, amiket csak cipelük, fölöslegesen...


"Ekkor hozzámenvén Péter, monda: Uram, hányszor lehet az én atyámfiának ellenem vétkezni, és néki megbocsátanom? még hétszer is?

Monda néki Jézus: Nem mondom néked, hogy még hétszer is, hanem még hetvenhétszer is." (Mt,18,21-22)

2011. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van nagyon!Köszönöm a jó tanácsokat! :)
2011. ápr. 27. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!