Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt! Megbocsássak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt! Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Azt mondta részeg volt.

Egy régi barátnőjével történt. Folyton hív, idejön a múltkor sírt, hogy fogadjam vissza, meghogy ő megtesz bármit...stb


19L

Ő 18F


2009. dec. 29. 22:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
érted legalább teper...egy utolsó próbát megér.
2009. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
egy utolsó esélyt mindenki megérdemel... de tudatosítsd benne hogy az utolsó.
2009. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Én egy 16 éves fiú vagyok és már nem sírok fizikai fájdalom miatt de elmondhatom neked hogyha 1 fiú lelki fájdalmában sír akkor az télleg eléggé fájhat
2009. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is még egy esélyt adhatsz neki. Főleg, hogy sírt, gondolj bele, a férfiú büszleségét félretette miattad, hogy megbocsáss.
2009. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
szerintem is adj neki még egy utolsó esélyt, ha szeretitek egymást akkor csak nem csinálja meg még egyszer, ha meg igen, úgy kell neki, nem érdemelt meg téged.
2009. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

áhh, kizárt, a részegség nem ok erre érted

aki meg nem bírja az italt, ne igyon, de te dolgod

2009. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
jaj, gondoljatok már bele ha veletek is ezt tenné a pasitok ennyire egyszerűen visszafogadnátok?
2009. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod h ő hasonló helyzetben megbocsátana neked, akkor adj még 1 esélyt. Én ismerem a barátom annyira, ha megcsalnám keresne olyat aki hű hozzá, és nem maradna velem. Ebből kiindulva, ha megcsalna, akkor fel is út le is út.
2009. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Félek még máskor is megteszi.
2009. dec. 29. 22:53
 10/24 anonim ***** válasza:
benne van a pakliban. Itt jön az a tudás hogy mennyire ismered és hogy mennyi bizalmat kap még tőled...
2009. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!