Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még egy csók sem megy?! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy csók sem megy?! Mi lesz velem? Teljesen megváltoztatott.

Figyelt kérdés

Arab barátom volt több mint egy évig, és abszolút sikerült megváltoztatnia a világképemet. Nagyon elítélte a könnyűvérű, szajha lányokat, imádta, ha kéretem magam, néha még ha csak egy csókrol is volt szó. Féltett minden férfitől. Természetesen beszélgettem férfiakkal, de az érintésüket kerültem.

Nos hát a probléma, hogy ennek a kapcsolatnak már vagy fél éve vége, és én ugyanaz maradtam. Elutasítom más férfiak közelségét, hogyha egy férfit is közel engedek magamhoz, randizunk vagy akármi, ő már szeretne megcsókolni, vagy akármi, de én még a szemébe sem tudok nézni, és nem tudom elviselni, hogy hozzám ér. Mély nyomokat hagyott bennem ez a dolog.

Nem tudom mit tehetnék? Ugye ez nem fog így maradni?


2011. ápr. 27. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Reméljük ez csak az első szerelemig tart. Idő kell, mint ezt a rossz tulajdonságot is idővel vetted fel. Meg jó partner.
2011. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak, ha ez az állapot évekig is eltart, akkor már szaksegítség kell!
2011. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg belemenni valami intimebb dologba (ölelés, csók) valakivel, aki nagyon vonzó számodra, szerintem akkor megtörik a jég... Mert ez nem a te alaptermészeted, ezek felvett viselkedésformák.
2011. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!