Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok szerintetek mennyi eselye van egy olyan fiunak baratnot talalni aki nem dicsekedhet ferfi modell alakkal, de tudja hogy kell egy not kenyesztetni es a kedveben jarni, roviden az az igazi gondoskodo tipus?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, a férjem ilyen, úgyhogy van esély :)
2011. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézd, az, hogy kialakul-e párkapcsolat vagy sem, egyetlen tényezőtől függ. Hogy van-e vonzalom? Van egy-két olyan nagyon aranyos fiúbarátom, aki gondoskodó, szeretnivaló meg minden, de soha nem tudnám vele elképzelni a dolgot.
2011. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
es elarulod hogy mier nem tudod elkepzelnia dolgot?..azert mer reg ismered es nem vonzodtal soha irantuk?..en most nem ilyenre gondoltam hanem ugy mnd egy ezer idegennel megismerkedve van e esely?
2011. ápr. 29. 09:45
 4/9 anonim ***** válasza:
A vonzalom akkor is kialakulhat, ha elsőre nem tetszik a srác. Volt már ilyenben részem. Azt hangsúlyoztam ki, hogy nem a kedvességen és odaadáson múlik.
2011. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
A nők utálják ha állandóan kényeztetik és kedvében járnak. Ők azt szeretik, ha a pasi bunkó, öntörvényű és lekezelő.
2011. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 10:04

Valamilyen szinten igazad van, mert én is olyan vagyok, mint a kérdező, viszont ez hosszú távon nem működik, néha gonosznak, lekezelőnek kell lennem, még ha ez nem is én vagyok, mert különben nem tudnék megtartani egy barátnőt sem.

Most azért boldognak mondhatom magam, viszont most is néha el kell játszanom az érdektelent, a 'sértődöttet' mert különben nem lennék elég tökös...

2011. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most mellékesen arra hogy magyarázza meg. Ez pont egy olyan dolog amit nem feltétlen lehet megmagyarázni, szóval nehéz szavakba önteni na. Meg ez nem valami irányított folyamat hogy "na most beleszeretek ebbe a csajba", magától jön.


Másfelől nem hiszem, hogy minden férfi akinek felesége/barátnője van, tökéletes testű egyébként is mindenikek más jön be ugye. Szóval feltételezem van esélyed.

2011. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezzel a tokosseggel en is igy vagyok,muszaj neha tegyem a goret mert kben eleg konnyen vissza elnek a kedvesegemmel..
2011. ápr. 29. 10:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen hülye kérdés ez? Miért hiszik a férfiak, hogy nekünk nőknek CSAK a kigyúrt test, modell alkat, (nem is tudom, milyen az...)jön be? Ez nem így van!!!!
2011. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!