Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora az esélye, annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, annak hogy egy modell típusú 28 éves pasi, beleszeret egy vidéki semmi extrával rendelkező átlagos 21 éves csajba?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy lehetséges e szerintetek, hogy mégis az átlagos csajt részesíti előnyben a cicababa-modell csajok helyett? Vagy csak 1-2 alkalomra keres szexpartnert?

1 éve ismerjük egy,ásd, és 2 hete egyfolytában kitartó...


2011. máj. 9. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem sok
2011. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
ne félj egy vidéki nő lehet h sokkal többet tud neki lelkileg nyújtani mint egy modell meg sztem már megszokta az olyan csajokat szóval ha szerinted szeret meg te is szeretd akkor sok sikert:)
2011. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pasi szemétláda.Attól még,hogy esetleg jól néz ki,lehet normális.
2011. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... és igen én is ettől tartok, de mégsem tudom azt mondani, hogy nem érdekel, mert ugyebár ritka lehetőségnek is számítana... De ugyanakkor nem vagyok r*banc sem.. 1-2 alkalomra nem akarok...
2011. máj. 9. 20:52
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi a másik két választ is...
2011. máj. 9. 20:53
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
semmi esélye sincs.
2011. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Megoszlanak a vélemények.... Nem tudom mi legyen.... Nem akarok pórul járni sem,de ha tényleg komolyan gondolja én meg elküldöm... hogy tudnám kideríteni az igazi szándékát?
2011. máj. 9. 21:03
 8/23 anonim ***** válasza:
Baromság. Miért ne lehetne? Az emberek 90%-a a külsőre hajt, de ott a maradék 10 %. Már bocs.
2011. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Várom még a válaszokat :) ki mit gondol róla... :)
2011. máj. 11. 19:04
 10/23 anonim ***** válasza:

Bármi lehet! Voltam így én is egy lánnyal, megtetszett ábrándoztam róla, elterveztem, hogy hova hívom meg, amikor meglátogatom a városában, érdeklődtem ismerőseimtől, hol érdemes sétálni ott a közelben...

De a lány, amikor megérkeztem, azt mondta, hogy ne menjünk sétálni, készített vacsorát, mondom jó, nagyon kedves, fölmentem hozzá, vacsiztunk... utána mondja, hogy beszélgessünk a szobájában, gondoltam jó, bementem, beszélgettünk, aztán gondoltam, ilyen helyzetben illik egy kicsit próbálkozni, 10 percen belül szexeltünk...

Nem ezt terveztem... innentől fogva a séták, meghívások ki voltak lőve, maradt a szex, aztán néhány találkozás után eluntam.

Csak egy tipikus példája annak, hogy hogyan rontják el a nők az ilyen lehetőségeiket.

Szóval igen! Van értelme találkozni, de mutasd meg, hogy értékes nő vagy, akivel jó együtt lenni, és nem csak szex terén tud domborítani!

Ha egy hónapot vársz mondjuk, az elég idő, hogy megismerjétek egymást, és ne gondoljon egy olyan nőnek, aki csak azért odadobja magát bárkinek, mert ránézett.

2011. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!