Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim! Mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fénysebesség kérdése:

Hölgyeim! Mennyire szeretitek, ha valaki kifejezetten elkezd meghódítani titeket, vagy elvesztitek az érdeklődést attól, hogy a megszokottnál több figyelmet kaptok?

Figyelt kérdés
Olyan srác vagyok, aki a sárkányok torkának ugrana egy nőért, mint a régi szép mesékben. Arra gondoltam, hogy talán az idő egy kissé megváltoztatta a dolgokat, mert voltak, akikre figyeltem és közömbösek maradtak, de voltak, akik belém szerettek, pedig semmit nem akartam tőlük. Szerinted hogy van ez?
2011. ápr. 29. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elérhetetlen csábít, amit megkaphatsz az nem kell.
2011. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Csak az számít, hogy mennyire vagy jóképű.
2011. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a figyelemtől függ, hogy beleszeretek-e valakibe. Legfeljebb tisztelem érte.
2011. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha a túlzott odaadás terhes tud lenni. Ezt a srácnak észre kell venni.
2011. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Szerintem kortól is függ. Tizen- huszonévesen biztos az agyamra mentél volna, de most (32 vagyok) szerintem tetszene. :)

2011. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálod akkor szeretik, de ne tegyél dolgokat a csajért, ne emeld soha magad fölé, nem értékesebb nálad, te ajándék vagy neki így közelítsd meg és akkor fog vonzódni, és több csajjal próbálkozz egyszerre.

21f

2011. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
alapvetően tetszene, de szerintem egy nőnek is kell kihívás :P
2011. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Örömmel olvasom, hogy a klasszikus férfi-női társasjáték szabályai szerint játszol, és ha olyan nő ebben a játékban a partnered, aki hasonló értékrendet követ, akkor méltányolja és elismeri a hozzáállásodat.

Ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy beléd szeret, de Férfinak fog tartani.

A figyelmesség erény, és nem egyenlő a tolakodással.

2011. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Szeretem tiszteletben tartani egy lány határait. Ugyanakkor tudom, hogy vannak határok, amik akár idővel és türelemmel megváltozhatnak. Ja, és egyre jobban szeretek kockáztatni! Nem hiszem, hogy nyomulok.
2011. ápr. 29. 18:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz dolog az!

Az, hogy nem mindig jön be és nem mindenkinél, sajnos igaz. De nem kell feladni! Ha találsz valakit, akivel kölcsönösen érdeklődtök egymás iránt, akkor szerintem nagyon is értékelni fogja az ilyen hozzáállást.

A férjem a mai napig újra és újra veszi a fáradtságot, hogy meghódítson, pedig már az övé vagyok, és ez nagyon jól esik. :)

2011. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!