Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete járok a lánnyal de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete járok a lánnyal de nem érzek semmit még vonzódást sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon aranyos, kedves szavakkal bókol(persze én is,de ő mosolyog rám, néz) Látom rajta, hogy mennyire oda van értem. De én megsem remegek amikor csókolozunk,és nem keresem annyira tekintetét. De nem akarom megbántani, én mondtam neki, hogy adok esélyt a kacsolatnak..de nemtudom:( de jól kijövünk. Mit tegyek? 16/F
2011. ápr. 30. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg nem érzel ennyire semmit iránta, akkor mondd meg neki, hogy adtál egy esélyt, de sajnos nem jött össze..Maradjatok nagyon jó barátok, aztán ki tudja. Talán még beleszeretsz. ;)
2011. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hét még nem sok. De ha később sem érzel vonzalmat, akkor inkább az elején tisztázd ezt vele, mert így okozod a legkisebb fájdalmat. Szánalomból nem érdemes egy kapcsolatot fenntartani.
2011. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor mindenképp még folytassuk?:) Nem akarom megbántani, tényleg olyan dolgokat elmesélt magáról:) Csomó a közös ismerösünk is, ezért nem akarok én úgy kijönni, mint egy f..:S
2011. ápr. 30. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt már ott elrontottad, hogy úgy kezdtél járni vele, hogy nem érzel vonzalmat.

Ez sem varázsütésre, sem idővel nem fog kialakulni, vagy van, vagy nincs.

Az már a te döntésed, hogy ennek ellenére tovább együttmaradsz vele, hogy ne bántsd meg, és a haverok előtt ne legyél szemét, vagy szépen kiteszed a szűrét.

Neki annál rosszabb, minél tovább színlelsz.

2011. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!