Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt? Hogy értette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Hogy értette ezt a dolgot, hogy szeretlek? Mert csak barátok vagyunk. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szval van egy barátom, akivel már jó ideje jóban vagyunk, egy időben tetszett is, aztán végül hagytam a fenébe, mert nem alakult semmi,tudta, hogy bejön nekem, de semmit nem tett. Meg amikor megismertük egymást, úgy tűnt, hogy bejövök neki, de igazából nem tudom... :/ Ilyen dolgokról nem szeret/szokott beszélni.

Na aztán egy idő után hagytam és közben összejöttem egy másik sráccal,( egy szakkörre járunk mind a 3man)és szerinte több van köztünk a haverommal, meg ez ősszel, amikor nem jártam még a pasimmal, akor nem csináltuk ezt a haverommal. És csak január óta csináljuk ezt a hülyülést.

Na már most, tegnap kinn voltunk a szigeten a szakkörön, és hülyültünk satöbbi, és volt egy poénja a haveromnak, amire viccesen felhúztam magamat és kicsit bunyóztunk, aztán egy olyat mondott közben, hogy: "Nyugi,csak vicceltem! Tudod, hogy szeretlek"

Ezt a szeretlek dolgot m,ost hogy értette?! Nem mertem megkérdezni, mert a pasim szerintem ha meghallotta volna akkor nagy bunyó lett volna ebből az egészből, de mindenesetre meglepődtem.

Én 17 vagyok, ő 18, lassan 2 éve ismerjük egymást


2011. ápr. 30. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Baráti szeretet is létezik. Nem kell mindenbe többet belelátni, mint ami van benne.
2011. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak barátinak tűnik az a szeretet. De ha szeretnéd, hogy több legyen, akkor tegyél róla.
2011. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen azt tudom, de egy fiú és lány barátságban kimondásra kerül?

meg a srác nem az a típus, aki az érzéseiről nyíltan beszélne... szóval foggalmam sincs, most ezt milyen értelemben mondta...

2011. ápr. 30. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a beszédből lehet észrevenni, ha "úgy" szeret valaki. Úgy látom, hogy te el tudnád képzelni, ha nem csak barátként nézne rád. Így van?
2011. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem van fiu haverom és gyakran mondja h szeret:)(de csak barátként gondol rám)
2011. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!